Menü
https://leadergamer.com.tr/xbox-one-x-turkiyede/
Need for Speed Payback 19 Ekim 2017 16:08

Need for Speed Payback indirme boyutu belli oldu

Günümüz oyunlarına göre oldukça düşük. Need for Speed Payback bu sefer şaşırttı.


10 Kasım 2017 tarihinde PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için piyasaya sürülmeye hazırlanan Need for Speed Payback, şu an birçok internet sitesi üzerinde ön sipariş olarak satılıyor. Bu sitelerden bir tanesi ise resmi Xbox mağazasına ait. İşte oyunun bu resmi sayfası geçtiğimiz saatlerde güncellendi ve bu güncelleme ardından oyunun indirme boyutu belli oldu. Xbox mağazası sayfasına göre Need for Speed Payback, Xbox One üzerinde 18 GB civarı bir indirme alacak. Bu boyut, PC ve PlayStation 4 üzerinde de benzer olacaktır. 17 GB ile 19 GB arasında değişiklik gösterir en fazla.

Need for Speed Payback indirme boyutu belli oldu

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve PlayStation kullanıcıları tarafından muhtemelen çokça tercih edilen oyun ile tanıştıralım: FIFA 18 inceleme. Eğer futbol temelli bir oyun yerine, direkt bir WWE oyunu arıyorsanız, güreşmek istiyorsanız da WWE 2K18 güreşçi listesi, ek paketleri, rehberleri, ipuçları ve daha fazlası yazımıza göz atmayı unutmayın.

Son olarak bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Kaan GEZER Editör