Türkiye

Need for Speed Payback hakkında bildiğimiz her şey

Need for Speed Payback hakkında bildiğimiz her şey

Oyun hakkında bildiğimiz her şey, tek bir yazıda, sizleri bekliyor.

EA, 2017 senesi içerisinde çıkacak olan yeni Need for Speed oyununu duyurdu. Duyurulan oyun Need for Speed Payback idi ve oyun hakkında da birçok yeni bilginin sahibi olduk. Öğrendiğimiz bu bilgileri de sizlere bu yazımızda aktaracağız. İşte Need for Speed Payback hakkında bildiğimiz her şey!

Need for Speed Payback hakkında bildiğimiz her şey

Need for Speed Payback Çıkış Tarihi

EA Games, söz verdiği gibi bugün, yeni Need for Speed oyununu bir video ve yepyeni bilgilerle duyurdu. Yapılan açıklamalara göre yeni oyunun tam adı Need for Speed Payback olacak. 10 Kasım 2017 tarihinde PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için çıkışını gerçekleştirecek olan bu oyun, Ghost Games tarafından geliştiriliyor. Oyun hakkındaki ilk detaylara, videoya ve görsellere de haberimizin devamından göz atabilirsiniz. Çünkü yeni oyun bayağı bir değişik görünüyor!

Need for Speed Payback İlk Detayları

Need for Speed Payback, seride ilk defa 3 farklı oynanabilir karaktere yer verecek. Bu karakterlerimiz, The House isimli kartelin işini bitirmeye çalışacak. Oyunun geçeceği harita ise Fortune Valley olacak. Fortune Valley, tahmin edebileceğiniz gibi gerçek bir mekan değil ama gazinolardan da tahmin edebileceğiniz gibi, Las Vegas bölgesinin hayali bir şekli.

Need for Speed Payback, daha önceden de söz verildiği gibi, modifiye özelliklerini içerisinde bulunduracak ama modifiye hakkında net bilgilere henüz sahip değiliz. Büyük bir ihtimalle geliştirici ekip, bunlar E3 2017 konferansına saklıyor. Tüm bunların haricinde, oyunda polis kovalamacası devam ediyor olacak. Bu kovalamacalar da, çöllerden tutun da, kanyonlara kadar birçok farklı yerde geçecek. Oyunun dünyası, inanılmaz zengin olacak.

Need for Speed Payback Ön Sipariş Detayları

Eğer Need for Speed Payback için şimdi ön sipariş verecek olursanızPlatinum Car Pack ek içeriğine sahip olabileceksiniz. Platinum Car Pack içerisinde Nissan 350Z 2008, Chevrolet Camaro SS 1967, Dodge Charger R/T 1969, Ford F-150 Raptor 2016 ve Volkswagen Golf GTI Clubsport 2016 araçları bulunuyor. Eğer ön siparişinizi oyunun standart sürümü yerine, Deluxe Edition üzerinden verirseniz, oyunu erkenden de oynayabileceksiniz. Deluxe Edition aldığınız halde, oyunu oynamaya 7 Kasım 2017 tarihinde başlayacaksınız. Çıkış tarihi avantajı haricinde, oyun içi bazı ekstra bonuslara da sahip olacaksınız.

Eğer oyunu bu kadar erkenden oynamak size yetmiyorsa, EA Access ve Origin Access sayesinde 2 Kasım 2017 tarihinde oyunu oynamaya başlayabiliyorsunuz. Tabii bu şekilde, oyunu sınırsız bir şekilde sadece 10 saat oynayabiliyorsunuz.  EA Access ve Origin Access sistemlerinin mantığı da bu zaten. Sizlere Need for Speed Payback hakkında vereceğimiz bilgiler şimdilik bu kadardı. Fakat önümüzdeki günlerde, yepyeni bilgilerle de sizlerin karşısında olacağız. Haberimizin sonundaki videoya da göz atmayı sakın unutmayın!

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın