Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 29.10.2019

Electronic Arts ekibinin ellerinden beklemekte olduğumuz, Ghost Games imzasıyla karşımıza çıkacak olan Need for Speed Heat için yepyeni bir video yayımlandı. Yeni yayımlanan videonun özelliği ise, haberimize konuk olan yapıma ait ilk resmi çıkış fragmanı olması. Dilerseniz, öncelikle sizleri hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz bu yeni fragman ile baş başa bırakalım. Daha sonrasında ise, merak edenler için oyunla ilgili birkaç bilgi verelim.

Need for Speed Heat, 8 Kasım 2019’da çıkıyor

Yukarıda çıkış fragmanını izlemiş olduğunuz yapım, 8 Kasım 2019 tarihi ile birlikte biz oyuncuların beğenisine çıkacak. Serinin bu yeni oyunu ile birlikte, kendimizi Palm City’de buluyoruz. Burada, tıpkı serinin eski oyunlarında olduğu gibi sokak yarışlarına katılıyoruz. Bu oyunda, 120’den fazla bol bol özelleştirebileceğiniz 120’den fazla arabanın olduğu sözü verilmekte. Dahaso, hibrit performans aracı olan Polestar 1 da oyun içerisinde yer alacak. Nasıl bir şey olacağını sabırsızlıkla bekliyoruz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.