Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 30.08.2019

Bildiğiniz üzere, günümüzün en çok beklenen yapımlarından bir tanesi olarak gösterebileceğimiz Need for Speed Heat Gamescom 2019 etkinliklerinde boy gösterdi. Electronic Arts ekibi, oynanabilir bir demo sürümünü de etkinlik esnasında oyunculara sundu. Elbette, giden insanlar oynadı ve tadını çıkardı. Hatta, 2 saat gibi uzun bir süreye sahip olan oynanış videoları da internete düşmeye başladı. Hemen aşağıda, bu bahsini ettiğimiz uzun oynanış videosunu biz de sizlerle paylaştık.

Need for Speed Heat Gamescom 2019 oynanabilir demosu oyuncularla buluştu

Haberimizde sizlerle paylaşmış olduğumuz bu yeni oynanış videosu, serinin yolda olan yapımının nasıl bir oynanışı olduğuna dair fikrinizin olması konusunda yardımcı olacaktır. Tabii, bununla birlikte grafikler konusunda da fikir edinmenizi sağlayacaktır. Açıkçasını soracak olursanız, fikrimizde yolda olan yapım gerçekten muhteşem bir görselliğe sahip olduğunu belirtebiliriz. Oynanış konusunda ise çok bir farklılık gördüğümüzü belirtemeyeceğiz şimdilik. Tabii, oyun tam çıkışını gerçekleştirdiğinde yeni ne var, ne yok öğreneceğiz ancak.

Oyun bizlerle tam çıkışını yaparak buluşana kadar, eldeki görüntüler ile idare etmemiz gerekli ne yazık ki. Doğrusu, bu haberimizde sizlerle paylaştığımız 2 saat gibi muhteşem uzunluğa sahip olan bu video, bu konuda gerçekten yardımcı olabilecek cinsten. Zira, 1080p ve 60 FPS kalitesi de sunuyor. Frostbite Engine isimli oyun motorunu kullanmakta olan yapım, biz oyuncuların huzuruna 8 Kasım 2019 tarihinde sunulacak. Merakla beklediğimiz yapımlardan bir tanesi.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.