Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Berker Ayık, Editör Yazım tarihi: 28.05.2015

Xbox oyun mağazasında Need for Speed hakkında yeni bilgiler yer aldı. 5 Kasım 2015 tarihinde PC ve yeni nesil konsollar için çıkışını gerçekleştirecek.

image

Çıkış tarihine ek olarak oyun açıkmasıda yapıldı. Oyun Açıklaması: Bu heyecan verici Need for Speed™ yüklemesinde oynamak ve kazanmak için 5 eşsiz şekilde sürülen arabalarla şehrin araba kültürünün gece dünyasını keşfedin. Çakışan çoklu hikayelerle kendi benzersiz yolunuzu çizin ve mutlak ikon olma yolculuğunuzda itibar kazanın. • Zengin Otantik Özelleştirme: Kapsamlı görsel ve performans özelleştirmeleriyle karakterinizi yansıtan bir araba yaratın. • Beş Oynama Yolu: Need for Speed itibar kazanmanızı ve kendi yolunuzda kazanmanızı sağlayan 5 eşsiz oynama şekliyle birlikte geliyor: Speed (Hız), Style (Tarz), Build (Yapı), Crew (Tayfa) ve Outlaw (Kanunsuz). • Batı Yakası Şehir Ortamı: Şimdiye kadar var olduğunu bile bilmediğiniz şehrin araba kültürünün gece dünyasını keşfedin. Oyun şehriniz Ventura Bay‘dir; merkezden limana ve kanyonlara kadar şehir siz uyurken canlanır.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.