Menü
https://leadergamer.com.tr/ea-xbox-scorpio-madden-nfl-18/
NBA Live 18 11 Haziran 2017 0:19

NBA Live 18 için yeni bir özelliği tanıtan fragman gösterildi

Rol yapma oyunlarında mumla arar olduğumuz özellik NBA Live 18’de.


Bugün, Kaliforniya‘da düzenlenen EA Play etkinliğinde EA tarafından birçok güzel yapım gösterildi ve detaylandırıldı. Detaylandırılan yapımlardan bir tanesi de NBA Live 18 oldu. Oynanış açısından bir sürü yenilik katan The One isimli yeni özellik sayesinde, şimdiye kadar tecrübe etmemiş olduğumuz bir NBA oyunu bizleri bekliyor olacak. Ayrıca, etkinlik esnasında gösterilen fragmanda da bu yeni özellik gösterildi.

NBA Live 18

The One isimli özelliğin ne olduğundan bahsedelim. Bu yeni sistem, oyuncuların sadece lig oyunlarında değil, aynı zamanda sokak oyunlarında da saygınlık ve diğer eşyaları kazanmasını sağlıyor. Sokak maçlarında Amerika’daki en çok bilinen yerlerde maçlarımızı oynayabiliyoruz artık. Etkinlik esnasında gösterilen yerlerde bir tanesi de Venedik Plajı‘ydı.

NBA Live 18‘e getirilen yeni sistem, rol yapma oyunlarında genellikle mumla aradığımız bir özelliği de içerisinde barındırıyor. Sokak maçlarında yaptığınız seçimler, lig maçlarınızı da etkileyecek. Ayrıca, oyuncuların kullandıkları karakteri baştan aşağıya tamamen düzenleyebileceği de onaylandı geliştirici ekip tarafından. EA tarafından verilen bilgilere göre, bu yeni özellik hakkında çok daha detaylı bilgiler gelecekte duyurulacak. Hemen aşağıdan etkinlik esnasında gösterilen fragmanı izleyebilirsiniz.

Ağustos 2017 ayı içerisinde oyunun deneme sürümünün de oyunculara sunulacağını belirtmeden geçmeyelim. Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, Far Cry 5 çıkış tarihi, sistem gereksinimleri, fiyatı, videoları ve daha fazlası yazımıza, E3 2017 etkinliğinin Türkiye saatleri yazımıza ve son olarak Need for Speed Payback çıkış tarihi, sistem gereksinimleri ve dahası isimli yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

Alper Dalan Editör