Avatar
Yazar: Yağmur Özfidan, Editör Yazım tarihi: 11.08.2017

NBA Live 18 ücretsiz demosunda, oyuncular The One'ın prolog bölümü, The Rise'ı yaşayacaklar. Ücretsiz demo süresince The One'da yapılan ilerleme, tam oyuna taşınabilir. Ücretsiz demoda yer alan oyuncular, özel kurallara, ödüllere ve karakterlere sahip sınırlı zamanlı etkinlikler olan ve yalnızca The One'da bulunan özel zamanlı Canlı Etkinlikler'e yönlendirilecektir. Haftalık Canlı Etkinlikler'de kazanılan ödüller, oyunculara düzenli olarak geri dönme ve yeni ödüller kazanmak için yeni etkinlikleri kontrol etme sebebini veren tam oyuna da devredilecek. Ücretsiz demo, NBA Finalleri rakipleri Cleveland Cavaliers ve Golden State Warriors arasındaki Play Now deneyimiyle sona eriyor. NBA Live 18 demosu, Xbox Live Gold ve PlayStation Plus'lı tüm oyuncular tarafından kullanılabilir.

NBA Live 18

NBA Live 18 ayrıca, Houston Rockets yıldızı olan James Harden'i kapak atleti olarak nitelendiriyor. James Harden, kendine sadık kalan ve yetenek ve özgünlüğüyle şöhreti sürdürecek kadar her zaman benzersiz bir bireydir. Spora yoğun bir bağlılık ve onun rekabetçi doğası sayesinde James Harden, The One'ı Houston Rockets ve hayranları için temsil ediyor. Dolayısıyla EA, oyuncuların karakterlerinin olmasını umduğunu ifade ediyor The One. James Harden, NBA Live 18'in kapaklı sporcusu olma konusunda, "EA Sports ile çalışmayı ve NBA Live 18'in kapak yıldızı olma fikrini duyduğumda, fırsat için çok heyecanlıydım. NBA Live 18, kendi kimliğinizi yaratmak ve ligde izinizi sürmekle ilgilidir ve kesinlikle onunla bağlantı kurabilirim. Yaratıcılık hakkında kimse ne biliyorsa, o da benim." diyor.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. Eğer konsol oyunlarından uzakta, PC üzerinde oyun oynuyorsanız, PlayerUnknown's Battlegrounds ipuçları, en güçlü silahları ve daha fazlası yazımız sizleri bekliyor. Eğer oynayacak oyununuz bulunmuyorsa da, Humble Monthly Bundle yepyeni fırsatları ile oyuncuları bekliyor yazımıza göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.