NBA 2K19 20th Anniversary Edition kapak görüntüsü ile tanışın

NBA 2K19 20th Anniversary Edition kapak görüntüsü ile tanışın

İşte karşınızda LeBron James!

Spor oyunlarının her yıl bir yenisi ile karşılaşıyoruz sürekli olarak. FIFA serisi futbol için ilk akla gelen isim oluyorken, basketbol için ise NBA serisi geliyor. Bu yıl çıkışını gerçekleştirmeye hazırlanan NBA 2K19 hakkında ise bilmek isteyeceğinizi düşündüğümüz haberlerimiz bulunuyor. Paylaşılan bir video ile birlikte, NBA 2K19 20th Anniversary Edition kapak görüntüsü belli oldu. Açıkçasını sorarsanız, çok da şaşıracağınızı düşündüğümüz bir isim değil kendisi.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

NBA 2K19 20th Anniversary Edition kapak görüntüsü ile tanışın

NBA 2K19 ile öne çıkan yüz LeBron James’e ait

Bu yıl bizlerin huzuruna sunulacak olan NBA 2K19’in öne çıkan yüzünün belli olduğundan bahsetmiştik. Haberimizin en sonunda bulunan video, oyun için paylaşıldı. Her ne kadar paylaşılan videoda bir oyun içi görüntü ile karşılaşamasak da, videonun sonunda bizleri LeBron James ve hemen ardından da, “Şimdi ön sipariş verin” yazısı ile birlikte, oyunun 20th Anniversary Edition kapak görüntüsü ile karşılaşıyoruz. Tabii, ünlü isim de bizim karşımıza tam olarak burada çıkıyor.

Oyunun 11 Eylül 2018 tarihinde piyasaya sürüleceğini dile getirmemizde fayda var. Eğer oyunun normal sürümünü almak isterseniz, Steam platformu üzerinde an itibari ile 199 TL’lik bir fiyat etiketine sahip. Hedefi yükselterek 20th Anniversary Edition almak istediğiniz taktirde ise, fiyat neredeyse 2 katına çıkarak 340 TL oluyor. Geçtiğimiz günlerde açığa kavuşan Red Dead Redemption 2 ön sipariş fiyatlarından sonra, 340 TL anlaşılabilir bir miktar gibi görünüyor.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.