Avatar
Yazar: Staff, Editör Yazım tarihi: 18.09.2018

10 Eylül 2018 tarihi ile birlikte çıkışını gerçekleştiren NBA 2K19, beraberinde garip bir durumu da ortaya çıkardı. Bildiğiniz üzere, henüz NBA 2K19 hakkında herhangi bir inceleme paylaşmadık ama yine de oynama fırsatımız oldu. NBA 2K19 içerisinde bulunan bir görüntü, çok fazla dikkatimizi çeken bir özelliğe sahip. NBA 2019 AK Parti ile ilgili dikkat çekici bir görüntüye de ev sahipliği yapıyor. Hemen aşağıda sizlerle paylaştığımız görsele dikkatlice bakarsanız, bahsettiğimiz görüntüyü görebilirsiniz. Eğer hala dikkatinizi çekmediyse, haberimizin en sonunda bulunan diğer 2 görsel de sizlere yardımcı olacaktır.

NBA 2K19 içerisinde AK Parti ile dalga mı geçiliyor?

Bu sahnede NBA 2K19 AK Parti ile ilgili ne demek istedi?

Yukarıda paylaştığımız görseldeki seyirci kısmına dikkatlice baktıysanız, sizin de dikkatinizi çekmiştir muhtemelen. Açıkçası, bu sahne ile karşılaşır karşılaşmaz aklımıza, "Bu sahnede NBA 2K19 AK Parti ile ilgili ne demek istedi?" sorusu geldi. Gelin, sizlerle NBA 2K19 ile AK Parti arasındaki bu bağlantının nasıl olduğundan bahsedelim. Tabii, haberimizin en sonunda bulunan 2 diğer görsel de, sizlere bu konuda fazlasıyla yardımcı olacaktır. Biz de, bu görsellerin anlamlarından bahsedeceğiz.

NBA 2K19 içerisinde AK Parti ile dalga mı geçiliyor?

Öncelikle, haberimizin en sonunda bulunan NBA 2K19 AK Parti ilişkisini gösteren görsellerden ilkinden bahsedelim. 1. görseldeki görüntü, AK Parti İl Başkanlığı tarafından Yenikapı'da geçen sene düzenlenen iftar programından alınmış bir sahne. Görselde de görebileceğiniz üzere, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan da, bu etkinlikte yer alan önemli isimlerden bir tanesiydi. Şimdi ise, 2. görsele bir göz gezdirmenizi rica edeceğiz. Zira, neler olup bittiğini daha iyi anlayacaksınız.

NBA 2K19 içerisinde AK Parti ile dalga mı geçiliyor?

Aşağıdaki görsellerden 2. olanı, My Career modunda kaydedilmiş bir görüntü. Karakterinizi geliştirmek için ihtiyacınız olan VC isimli paraları kazanmak amacıyla markalarla anlaşmalar yapıyorsunuz ve etkinliklerine katılıyorsunuz. Bir enerji içeceği markası ile anlaşınca da, bu görseldeki görüntü karşımıza çıkıyor. NBA 2K19 içerisinde, AK Parti etkinliğindeki misafirlerin karanlıklaştırılmış hali bulunuyor. Biz de, daha iyi görebilmeniz için görselin parlaklığını yükselttik. Şimdi, aklımıza gelen soruya tekrar dönelim. Bu sahnede, NBA 2K19 AK Parti ile ilgili ne demek istedi? Bakalım, gelecek zaman içerisinde bu sorumuza resmi bir cevap gelecek mi?

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.