NBA 2K17, PlayStation 4 Pro desteği sunacak

NBA 2K17, PlayStation 4 Pro desteği sunacak

NBA 2K17 de PlayStation 4 Pro furyasına katılan oyunlar arasında.

Sony’nin 10 Kasım 2016’da çıkartacağı en yeni ve güçlü konsol olan PlayStation 4 Pro için yeni duyurular da gelmeye devam ediyor. Daha önceden Fallout 4, Outlast 2, Deus Ex: Mankind Divided ve Mafia III gibi popüler oyunların PlayStation 4 Pro desteğine kavuşacağını duymuştuk. GameSpot’a konuşan 2K Games, NBA 2K17’nin de PlayStation 4 Pro desteği alacağını resmi olarak duyurdu.

NBA 2K17

PlayStation 4 Pro kervanına katılacak en yeni oyun olan NBA 2K17, bu destek ile beraber oyunculara doğal 4K çözünürlük ve 60 FPS değerinde oyun deneyimi sunmayı planlıyor. 2K Games’in yaptığı açıklamada, 1080p bir televizyonunuz olsa dahi üzülmemeniz gerektiğini söylüyor. Oyunun televizyon bağımsız olarak 4K işlendiğini bu yüzden 1080p’de oynasanız da daha iyi bir köşe yumuşatma ve akabinde çok iyi bir görsellik elde edeceğinizi belirtti. Ayrıca yapımın HDR desteği olduğunu da ekledi.

Açıkçası PlayStation 4 sürümünde bile çok başarılı görseller sunan NBA 2K17, PlayStation 4 Pro’nun gücüyle de beraber grafik açısından ne konuma gelir gerçekten hayal edemiyoruz. PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One ve Xbox 360 platformları için an itibariyle erişilebilir olan oyunun tarafımızdan yapılmış detaylı incelemesine de buradan ulaşabileceğinizi belirtelim.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.