Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Sinem Seçgin, Editör Yazım tarihi: 29.04.2013

20. yüzyılın en ünlü ve en büyük şairlerinden olan Nazım Hikmet; Hanene Huzur Dolsun ve Sevdalı Bulut filmleriyle Canlandırılanlar Festivalinin konuğu oluyor ve ilk kez seyirciye merhaba diyor. Filmler tam 50 sene sonra Melih Güneş’in araştırması sonucunda gün yüzüne çıktı.

T276126435541710464724-28 Nisan’da İstanbul’da Modern Sanat müzesinde seyirciyle buluşan Nazım Hikmet’den Canlandırma Filmler, şimdi de 16-19 Mayıs tarihleri arasında Ankara’da Kore kültür merkezinde gerçekleşecek. Puruli kültür sanatın işbirliği ile hazırlanan bu eşsiz filmleri ücretsiz olarak takip edebilirsiniz.

Hanene Huzur Dolsun: Hem çocuklara hem büyüklere yönelik olup; Melih Güneş’in deyimiyle : “Barış mücadelesi için çıkarmış olduğu en iyi işlerden birisi “

Sevdalı Bulut: Sadece çocukların değil büyüklerin de okuması için yazılmış bir masal olduğu kesin. Kitap, ona adını veren Sevdalı Bulut ve Hızır masallarından oluşuyor.

Yeni gelişmelerle takipteyiz. Bizlerle kalın.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.