Naughty Dog’un yeni PS4 oyunu görüntülendi mi?

Naughty Dog’un yeni PS4 oyunu görüntülendi mi?

Naughty Dog, PS4 için oyun geliştiriyor olabilir.

Uncharted serisi ile adından iyice söz ettiren ve yakın da The Last of Us‘ı piyasaya sürecek olan Naughty Dog firması yeni bir PlayStation 4 oyunu geliştiriyor olabilir.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

tloujpg-acb7c9_800w-610x381 (1)Naughty Dog’un  yayınladığı The Last of Us videosunda arkada bir çalışanın düzenlediği yukarıda da görebileceğiniz iki karakter akıllara acaba Naughty Dog yeni bir PS4 oyunu üzerinde mi çalışıyor sorusunu getirdi.

Bu düşünceyi destekleyen en büyük etken bu iki karakterin korsan görünümlü olup The Last of Us evrenine uymuyor olması. Diğer bir destek unsuru ise Naughty Dog firmasının iki gruptan oluşması. Bir grup hali hazırda The Last of Us’ı geliştirmekte. Diğer grup ise en son Uncharted 3: Drake’s Deception‘ı piyasaya sürmüştü.

Yani ikinci grubun PS4 için yeni bir oyun geliştiriyor olma ihtimali çok yüksek. Bu oyunun yeni bir Uncharted oyunu mu yoksa yeni bir seri mi olduğu bilinmiyor.

Bu iddiaların şu anlık doğrulanmadığını hatırlatmak isteriz. Bakalım Naughty Dog bu iddialara bir cevap verecek mi? Bizimle kalın.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

tlou2jpg-5ea0bf_800w-610x497 (1)

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.