Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Kaan GEZER, Editör Yazım tarihi: 18.11.2017

PlayStation ve Sony markasına özel olan bir aksiyon-macera video oyunu serisi olan Uncharted, bugüne kadar birçok oyuncunun hayatına girdi ve onları eğlendirdi. Mesela biz bu seriye ait tüm ana oyunları oynadık. Özellikle ilk üç oyunu, hem orijinal konsollarında oynadık, hem de iyileştirilmiş hallerini PlayStation 4 üzerinde oynadık. Sonuç olarak elimize ne geçti? Tabii ki bolca aksiyon. İşte şimdi de bu serinin yaratıcıları olan Naughty Dog, bir kutlama yapıyor. Bu kutlama da serinin 10. senesi şerefine.

Naughty Dog, Uncharted serisinin 10. senesini kutluyor

Bu seri ilk olarak hayatımıza  Uncharted: Drake’s Fortune ile girmişti.  Uncharted: Drake’s Fortune, çıkışını Kuzey Amerika bölgesinde tam 10 sene önce bu Pazar günü gerçekleştirmişti. Bu seri ile tam 10 sene boyunca  Nate, Elena, Sully, Sam, Chloe, Nadine gibi renkli karakterleri tanıdık. Şimdi ise Naughty Dog, bu serilerinin 10. senesini kutlamak amacı ile tam 1 aylık bir plana sahip olduklarını belirtti. Bu kutlamalar dahilinde tam olarak neler yapılacak, henüz bilemiyoruz ama ilk adım hakkında bir bilgimiz var.

Pazar gününden itibaren, tam 48 saat boyunca PlayStation Store üzerinde seri ile ilgili tüm temalar ve profiller, oyunculara ücretsiz olarak sunulacak. Bu ücretsiz ögeleri Uncharted 10th Anniversary paketi içerisinde bulabileceksiniz. Ayrıca, eski avatar ve temaları kullanmak istemezseniz de problem değil çünkü Sony ve Naughty Dog, serinin 10. senesi şerefine yeni bir tema ve avatar da yaptı. Bu iki ögeyi de yine ücretsiz bir şekilde PlayStation Store üzerinde bulabileceksiniz.

Eğer temalar ve avatarlar ile konsolunuzu ve hesabınızı süslendirmek yerine, bu güzel günleri video oyunları içerisinde kutlamak istiyorsanız, Naughty Dog yine sizleri düşündü. Geliştirici ekipten gelen açıklamaya göre Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu ve Uncharted: Kayıp Miras oyunlarının çoklu oyuncu modlarında Nate, Elena ve Sully karakterleri için ücretsiz kıyafetler verilecek. Ayrıca Uncharted Point ve Relic ögelerinde de %50 indirim olacak.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.