Menü
https://leadergamer.com.tr/infinite-warfare-continuum-dlc/
Jak ANd Daxter 5 Nisan 2017 9:04

Naughty Dog klasiklerinden Jak and Daxter ve daha fazlası PlayStation 4’e geliyor

PlayStation, klasikleşmiş serinin hayranlarını sevindirecek bir duyuru yaptı.


Uzun süredir oyunlarla alakası olan bir oyuncuysanız, muhtemelen Jak and Daxter ismini birkaç kez duymuşsunuzdur. Naughty Dog‘un PlayStation 2 için piyasaya sürmeye başlamış olduğu bir serinin ilk oyunu. Birçok oyuncu için PlayStation 2 alma sebebi bile olmuştur hatta. 3 Nisan 2017 tarihinde PlayStation‘ın resmi YouTube kanalına eklenen 24 saniye uzunluğundaki kısacık bir video, haberimize konuk olan oyun serisinden birkaç yapımın 2017 yılı içerisinde PlayStation 4‘e de geleceğini duyuruyor.

Jak and Daxter: The Precursor Legacy, Jak II, Jak 3 ve Jak X: Combat Racing isimlerini PlayStation tarafından yayımlanan fragmanın en sonunda görmek mümkün. Serinin PlayStation 4 için de yolda olan ana oyunları daha önceden birkaç kez daha piyasaya sürülmüştü, fakat serinin yan ürünü olan Jak X: Combat Racing 18 Ekim 2005 tarihindeki çıkışından bu yana ilk defa oyuncularla tekrar buluşuyor.

Naughty Dog‘un PlayStation 2 klasikleri, PlayStation 4 platformunda 1080p olarak oynayabileceğimiz de PlayStation‘ın resmi blog sayfasında yayımlanan duyuruda belirtilmiş. Ayrıca, kupa sistemi de 2017 yılı içerisinde oyuncularla buluşacağı belirtilen her oyun için mevcut olacak. Shareplay, Remote Play ve aktif bir PlayStation Plus üyeliği gereksinimi bulunan Activity Feeds özelliği de listelenen oyunlarda kullanılabilir olacak.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, Mass Effect: Andromeda inceleme yazımıza veya Halo Wars 2 inceleme yazımıza göz atabilirsiniz. Tabii bir de Red Dead Redemption 2 çıkış tarihi, PC sürümü, haberleri ve diğer her şey yazımıza da göz atmayı sakın unutmayın. Oldukça işe yarar bilgiler var oyun hakkında.

Alper Dalan Editör