Menü
https://leadergamer.com.tr/samsung-galaxy-s8-gelismis-ozellikler/

The Last of Us Part II

Yapımcı Naughty Dog
Dağıtımcı Sony Interactive Entertainment
Tür
Çıkış Tarihi TBA
Naughty Dog , The Last of Us Part II 11 Nisan 2017 16:41

Naughty Dog, ekibini genişletiyor

The Last of Us Part II için çalışmalar başlıyor.


PlayStation oyuncularının efsanevi oyun geliştiricisi Naughty Dog, ekibini genişletiyor. Şu sıralar aktif olarak Uncharted: The Lost Legacy üzerinde çalışan ekip, yavaş yavaş da The Last of Us Part II üzerinde çalışıyordu. Haberimizde bahsedeceğimiz bu ekip genişletmesi de, Uncharted: The Lost Legacy geliştirme sürecinin bitmeye yakın olduğunu ve ekibin aktif The Last of Us Part II geliştirilme süreci için hazırlanmaya başladığını gösteriyor olabilir.

Naughty Dog, ekibini genişletiyor

Twitter üzerinden yapılan bir paylaşım ile öğrenmiş olduğumuz bu bilgiye göre Naughty Dog; animasyon tasarımcısı, ses tasarımcısı, karakter tasarımı ve kodlama üzerinde profesyonel çalışanlar arıyor. Peki, eğer Naughty Dog ile çalışırsanız, neler kazanıyorsunuz? Birbirinden güzel oyunlar geliştirmenin gururu, deneyim ve para bir yana, indirimli Sony oyunları, yoga saatleri, ücretsiz Sony filmleri ve PlayStation Store indirim kartları gibi birçok şey ekstra olarak geliyor.

Bakalım Naughty Dog, bu yeni açılan pozisyonlar ile ekibini ne kadar genişletebilecek? Genişleyen bu ekip ile nasıl bir The Last of Us Part II geliştirilecek? Konu hakkındaki yorumlarınızı mutlaka bekliyor olacağız. Fikirlerinizi belirtmeyi unutmayın. Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, en iyi PlayStation 4 oyunları listemize, en iyi Xbox One oyunları listemize ve FIFA 18 hakkında bildiğimiz her şey yazımıza göz atmanızı öneriyoruz.

Kaan GEZER Editör