Naughty Dog, bilim kurgu oyunu mu yapıyor?

Naughty Dog, bilim kurgu oyunu mu yapıyor?

Yeni oyun uzayda olabilir..

Naughty Dog, SpaceX firmasına tura gitti ve çevre tasarımcısı David Ballard, heyecanını bu tweeti atarak belirtti.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Bu tabi espriden başka bir şey değil, dost firma gezintisi, ama sorgulayıcı akıllar, Naughty Dog‘daki yaratıcı zekaların ne tür bir esinlenmeden dolayı oraya gittiklerini düşünmeye başladı bile. Akıllara gelen şey ise, Naughty Dog’un şu anda bir tarz bilim kurgu oyununun ortasında olduğu. Bu stüdyo için kesinlikle meçhul bir bölge ve stüdyo için ilginç olabilir, özellikle de projelerindeki standartlarını yükselttiklerini düşünürsek.

naughty-dog-uncharted-centic-logoAyrıca, unutulmaması gereken bir başka unsur, yaygın çizgi roman Savage Starlight‘ın, Naughty Dog’un son oyunu The Last of Us‘da bulunması. İlk başta, sadece oyun içi bir espri gibi durabilir ama, aslında gelecek yapımları için bir reklam yapıyor olabilir. Savage Starlight alanı, herşeyden sonra, güvenli ve gelecek yapımlar için güzel bir kanıt.

Tabii ki daha iyi bir soru sorulabilir, Naughty Dog’un aksiyon-macera ve hayatta kalma oyununun bir araya gelip nasıl mükemmel bir bilim kurgu macera oyunu yaratabileceği. Kesinlikle üzerinde düşünülecek bir soru. Umarız, Naughty Dog, yeni nesil bilim kurgu deneyimi için öncülerden olur.

Bizi takip etmeye devam edin..

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.