Naughty Dog attığı bir adım ile eski bir fanını oldukça sevindirdi!

Naughty Dog attığı bir adım ile eski bir fanını oldukça sevindirdi!

İşte bu yüzden Naughty Dog piyasanın en kaliteli geliştiricileri arasında.

Deadmanx132489 isimli bir Reddit kullanıcısının babası yaklaşık 4 ay önce vefat etti. Babasıyla birlikte senelerce Crash Team Racing oynayan bu Reddit kullanıcısı, babasının hastalığı nedeniyle tek başına oyun oynamaya başlamıştı. Bu dönemde de en sevdiği oyun The Last of Us olmuştu. Deadmanx132489, babası vefat ettikten sonra Crash Team Racing ve The Last of Us için Naughty Dog’a bir teşekkür mektubu gönderdi. Naughty Dog bu teşekküre nasıl cevap verdi dersiniz? Cevabı hemen aşağıdaki görselde.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Y7WUjYq

Bir mektup ile tüm bu hediyeleri gönderen Naughty Dog, mektupta ise şunları yazdı:

Hikayeni bizle paylaştığın için sana çok teşekkür ederiz. Bizlerle paylaştığın bu hikaye bizleri nasıl etkiledi sana anlatamam. Ayrıca baban ile birlikte bizim oyunlarımızı oynaman gerçekten inanılmazdı.

Senin bizlerle paylaştığın bu hikaye gibi hikayeler yüzünden oyunlarımız üzerinde çok çalışıyoruz. The Last of Us’ın senin hayatını değiştirmesi bizler için ilham verici. Senin yaşadığın acıyı ben anlayamam fakat bize yazdığın mektubu okurken ağlamamak için zor tuttum kendimi.

Sana gönderdiğimiz hediyeleri umarım beğenirsin ve oyunlarımızı desteklemeye devam edersin. Hediyelerimizi aldığında bize mail yolu ile bedenini bildirirsen sana birkaç adet tişört de göndermek istiyoruz. Bize yazdığın için çok teşekkürler. Sen bizim için ilham kaynağısın.”

DSeCHH8

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.