Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Staff, Editör Yazım tarihi: 31.05.2020

Motorsport Games, Nascar Heat 5 için ilk resmi oyun fragmanını yayınladı. Şimdi bu fragman Assassin’s Creed Valhalla için olandan daha fazla oyun segmenti içeriyor olsa da biraz yanıltıcı duruyor.

Gördüğümüz gibi fragman çoğunlukla tekrar sahneleri içeriyor. Bu nedenle bu fragman hakkında daha doğru bir açıklama yapmak gerekirse oyun içi fragman diyebiliriz. Bu oynanış fragmanından çok fazla oyun içi detay görmeyi beklemeyin.

Leadergamer içi fragman olduğundan oyunun grafiklerini de sergiliyor. Ve dürüst olmak gerekirse grafikler için gerçekten pek etkilenmedik. Grafikler bir Nascar oyunu için harika görünse de oyuncuları sessiz bırakmayacaktır. Temel olarak bunlar şu anki jenerasyon unvanından beklediğimiz şeylerdir.

Neyse, Nascar Heat 5 10 Temmuz 2020 tarihinde yayınlanacak. Oyun üç Nascar ulusal serisinin tüm resmi takımlarını, sürücülerini, araçlarını ve Xtreme Dirt Tour‘u içerecek.

Nascar Heat 5’te bir kariyer modu, bir hızlı yarış ve yeni bir test oturumu moduna sahip olacak. Ayrıca oyun hem çevrimiçi hem de bölünmüş ekran çok oyunculu modları destekleyecektir.

Oyunla ilgili bir başka haberimize ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.