Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 08.07.2018

Yarış oyunlarını seven oyuncular, genellikle deneyebildikleri bütün yarış oyunlarını denemeye çalışır. Geçtiğimiz haftalarda bizlerin beğenisine sunulan The Crew 2, açıkçası şu ana kadar çıkan yarış oyunları arasında ilk 10’a girmeyi başardı bile. Elbette bu yıl içerisinde çıkışını gerçekleştirecek olan yarış oyunları, sadece birkaç taneden ibaret değil. NASCAR Heat 3 de, yakın bir tarihte yarış oyunlarını seven oyuncuların beğenisine sunulmaya hazırlanıyor. En iyi 10 listesine girer mi, bu konuda emin değiliz. Fakat bu sene yarış oyunlarına doyacağımız kesin.

NASCAR Heat 3 resmi çıkış tarihi belli oldu

NASCAR Heat 3 oyununun resmi olarak ne zaman çıkacağı belli oldu

Haberimizin en sonunda sizlerle paylaşmış olduğumuz video, NASCAR Heat 3 için paylaşılan fragmanın ta kendisi. Bahsini etmekte olduğumuz fragmanda hem oyunun nasıl bir görselliğe sahip olduğunu, hem ne tür içeriklerle karşımıza çıkacağını görebiliyoruz. Tabii, öğrenebildiğimiz bilgiler bu kadardan ibaret değil. Aynı zamanda oyunun hangi platformlara, hangi tarihte çıkacağını da görebiliyoruz. Fragmanın en sonunda belirtilen tarih, 7 Eylül 2018’i işaret ediyor. Bakalım, bizlere nasıl bir yapım sunulacak?

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.