Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Yağmur Özfidan, Editör Yazım tarihi: 01.09.2017

Müslüm Akbaş, sahne adıyla Müslüm Gürses, Şanlıurfa doğumlu arabesk sanatçısıdır. 60’lı yılların sonunda İstanbul’a yerleşip, 70’li yılların başında da sesini halka tanıtmıştır. Arabesk müziğiyle ve jiletli konserleriyle tanınan Müslüm Gürses, “Baba” lakabını almıştır. Sev Yeter, İtirazım Var, Güldür Yüzümü gibi filmlerde de yer alarak oyunculuğunu da gösterdi. Kısa sürede büyük bir hayran kitlesine sahip olan Müslüm Gürses, arabesk müziğin ardından rock müziğe de imzasını atmış ve Teoman, Şebnem Ferah gibi sanatçıların şarkılarını yeniden seslendirmiştir. Büyük hayran kitlesini 2013”te hayatını kaybederek yasa boğmuştur.

Müslüm gürses

Müslüm Gürses‘in hayatını anlatacak olan filmin hakları Dijital Sanatlar Yapım’a ait. Ölümünün 4. yılında duyurulan haber hayranlarının yüzünü güldürdü. Filmin çekimleri yakın tarihte başlayacak. Müslüm Gürses‘i ve eşi Muhterem Nur‘u canlandıracak oyuncular da belli. Müslüm Gürses‘i Türk müzisyen, sinema ve tiyatro oyuncusu Timuçin Esen canlandırırken, eşi Muhterem Nur‘u da Türk ressam ve tiyatro oyuncusu Zerrin Tekindor canlandıracak. Filmde Müslüm Gürses‘in Şanlıurfa’daki yıllarından, İstanbul’daki yıllarına tüm hayatından bahsedileceği belirtildi. Filmin senaryosu, Zargana ve Az gibi kitapların yazarı olan Hakan Günay tarafından kaleme alınacak. Filmdeki oyuncuların makyajları için Brad Pitt’in başrolde yer aldığı The Crious Case of Benjamin Button adlı filmdeki Hollywood’un ünlü makyaj ekibiyle anlaşılacağı söyleniyor. Filmin çıkış tarihi henüz belirtilmedi.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlaryazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve en iyi PlayStation 4 oyunu ile tanıştıralım: Uncharted Kayıp Miras inceleme. Eğer hikaye temelli bir oyun yerine, daha hızlı ve daha silahlı bir oyun arıyorsanız, Call of Duty WW2 kapalı beta inceleme yazımıza da göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.