Murat Övüç Kimdir ?

Murat Övüç Kimdir ?

Murat Övüç Kimdir? Son zamanlarda insanların merak ettiği bir konu. Şu aralar gündemde olan Murat Övüç, Netflix’e (Nekşfliş) demesiyle bir anda Dünya’da ünlü olmuştur. Peki Murat Övüç, Nereli,Kaç yaşında,Nerede okudu,Kimdir. Detaylar aşağıda.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Murat Övüç Kimdir-?

Murat Övüç, 1968 yılında Van’da Dünyaya geldi. Liseyi Partevniyal Lisesinde bitirdikten sonra. Üniversite hayatına Bahçeşehir Üniversitesin’de İşletme bölümü okuyarak geçirdi. Üç ablası ve bir abisi olan Murat Övüç 5 kardeşlerin en küçüğü. İstanbul’da mekanlarda Astroloji üzerinden yorum yapmakta olan Murat Övüç müşterilerinin bazıları ünlü olmaktaydı. 7 yıllık evliliğinden 1 oğlu bulunmaktadır. Murat Övüç, İstanbul’da Restoran ve otel işletmektedir.

Mesleği Nedir-?

Murat Övüç’ün asıl mesleği Medyum’luktur stanbul’da bazı mekanlarda astroloji ile ilgili yorumlar yapmakta olan Murat Övüç’ün müşterileri arasında ünlülerde bulunmaktadır.

Murat Övüç’den Açıklamalar

Sürekli 20 yaşındaki oğlundan bahseden fenomen. Çok kazandığını iddia etti. Kazancının çoğunluğunu 20 yaşındaki aslan oğluna harcayan fenomen 20 yaşındaki oğlunun korona virüs geçincee Amerika’da dil eğitimi alacağını söyledi.

Murat Övüç’ün Instagram hesabına BURAYA tıklayarak gidebilirsiniz

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.