Chapter V, Twitch ekibini de ağırlıyor

Chapter V, Twitch ekibini de ağırlıyor

Etkinlik için şimdiden heyecanlanmaya başlayabiliriz.

Multiplayer ekibinin en önemli isimlerinden biri olan Merthan Yalçın, kendi Instagram hesabından yayımlamış olduğu video ile önemli bir bilgi duyurdu. Takvimler 10 Haziran 2017 tarihlerini gösterdiğinde Vodafone Arena‘da düzenlenecek olan Multiplayer Chapter V etkinliğinde Twitch ekibi de bulunacak. Ayrıca, yayımlamış olduğu videoda 6000 kişilik tribünü, panaromik alanı gösterdi ve 1000 metre karelik alanda bir sürü markanın da bulunacağını duyurdu.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Multiplayer Chapter V Twitch

20 Aralık 2014 tarihinde, Multiplayer‘ın 1. yaşını Point Hotel Barbaros‘ta kutlayarak başlatmış olduğu e-spor etkinliği, hızını kaybetmeden devam ediyor. En sonuncusu olan Chapter IV etkinliği ise, 21 Ocak 2017 tarihinde Vodafone Arena‘da gerçekleştirilmişti. Chapter IV esnasında, 2500 katılımcı, 7 saat üzeri bir Twitch yayını, 302.345 canlı izlenme, 223.416 chat mesajı, Counter-Strike: Global Offensive Türkiye finalleri, FIFA katılımcı turnuvası gerçekleştirilmişti.

Chapter V için beklentiler, Chapter IV‘de olanlara göre çok daha fazla. Yapılacak olan etkinliğe 5000 üzeri katılımcı bekleniyor, ki bu resmen en az 2 katı demek oluyor. Sadece katılımcılardan da ibaret değil beklentiler, aynı zamanda 600.000 üzeri canlı izlenme, canlı yayınlar esnasında en az 500.000 mesaj, 2.000.000 üzeri sosyal medya etkileşimi, 2.500.000 üzeri YouTube üzerinden içerik izlenmeleri, 15.000.000 üzeri yazılı ve internet basını erişimi de beklentiler arasında.

Chapter V‘de gerçekleşen olanlar ise gerçekten heyecan verici. Bunların en başında ise influencer diye bahsedilen Twitch yayıncılarının o etkinlikte bulunması yer alıyor. Influencerlar arasında geçecek olan parkur yarışları, ünlü influencerlar ile buluşma ve tanışma, Multiplayer Counter-Strike: Global Offensive Türkiye Şampiyonası finalleri, Samsung FIFA ligi finalleri, Hearthstone Üstadlar ligi finalleri, FIFA katılımcı turnuvası ve daha birçok etkinlik Chapter V‘de bizleri bekliyor olacak.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Etkinlikte bulunması beklenen önemli isimlerden birazcık bahsetmek gerekirsek eğer, PintiPanda yani Tuna Akşen, Jahrein yani Ahmet Sonuç, Ferit Karakaya, Levo, Şefik Akkoç, Melodi Kızılgün ve Alper Biçen resmi olarak katılacak isimler. Burada bahsetmiş olduğumuz ünlü isimler arasında gerçekleşecek olan olimpiyatlarda kırmızı takımda PintiPanda, Jahrein ve Ferit Karakaya bulunuyorken mavi takımda ise Levo, Şefik Akkoç, Melodi Kızılgün ve Alper Biçen bulunuyor. Tabii, bu takımlar şimdilik belli olanlar, yani etkinlik esnasında takımlarda değişiklik görebiliriz.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, E3 2017 sırasında görmek istediğimiz oyunlar yazımıza, E3 2017 etkinliğinin Türkiye saatleri yazımıza ve Call of Duty WW2 çıkış tarihi, sistem gereksinimleri ve bildiğimiz her şey yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.