Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 06.02.2021

Reddit üzerinde 2 hafta kadar önce paylaşılan bir gönderide Resident Evil Village içerisinde muhtemelen karşılaşacağımız harita paylaşıldı. Çözünürlüğü biraz düşük olsa da, anlaşılmayacak bir harita değil. Öncelikle, Resident Evil Village haritası ile sizleri baş başa bırakalım, sonra da neler göreceğimizden bahsedelim. Hemen aşağıda Resident Evil Village haritasını sizlerle paylaştık, göz gezdirmenizi tavsiye ederiz.

Resident Evil Village haritası

Resident Evil Village haritası büyük olacak gibi görünüyor

Yukarıda yer alan haritada gerçekten çok fazla lokasyon mevcut. Büyük bir haritanın bizi beklediğini söylemek yanlış olmaz muhtemelen. Lokasyonlara baktığımızda Heisenberg's Factory, Moreau's Reservoir, House Beneviento ve Castle Dimitrescu'yu görebiliyoruz. Heisenberg, Lady Dimitrescu'nun kardeşi. Kendisini balyozlu görselinden de hatırlarsınız. Moreau's Reservoir tarafındaki büyük balık da cidden dikkat çekiyor.

Her bölgenin kendine özel simgesi bulunuyor ve bunlar dışında 8 lokasyon daha bulunuyor. Fakat çözünürlük düşük olduğundan pek okunmuyor. Yani, 12 adet gezebileceğimiz yer bizleri bekliyor denilebilir. Fakat diğer 8 bölgenin ne yazık ki simgeleri de yok. Ara veya kısa yol olarak da kullanabileceğimiz yerler olabilir bu diğer 8 yer ama bu diğer 8 yerden bazıları fazlasıyla büyük de olabilir. Çünkü, kale, bina, geçit gibi yerler de bu küçük alanlarda görünüyor. Yine de, yer ve alan olarak gerçekten geniş ve detaylı bir tecrübenin bizleri bekliyor olduğunu görmek bizleri heyecanlandırıyor. Bölgenin tamamının adının The Village olması da ayrı bir olay tabii.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.