MSI ile PC Building Simulator oyunu arasında bir partnerlik gerçekleşti

MSI ile PC Building Simulator oyunu arasında bir partnerlik gerçekleşti

Yeni simülasyon oyununda artık MSI da yer alacak.

İngiliz geliştirici firma Irregular Corporation, MSI ile birlikte yeni bir sponsorluk anlaşması yaptıklarını duyurdu. Geliştirici ekibin yaptığı açıklamaya göre, firmaya ait olan PC Building Simulator oyununda, bu anlaşmayla birlikte MSI marka anakartları ve grafik kartları oyunda yer alacak. Firma, bu anlaşma ile ilgili bir de video yayımladı. Bu videoyu haberin aşağısında bulabilirsiniz. PC Building Simulator, adından da anlaşılabileceği üzere, oyuncuların bilgisayar kasası hazırladığı bir simülasyon oyunu. Kasanın içindeki vidalardan, ekipmanların yerleştirilmesine, iyi bir performans için birbirine uyumlu donanımların seçilmesinden, termal macunun sürülmesine kadar her şeyin oyuncu tarafından yapıldığı oyun, adeta bir ders niteliğinde.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

MSI, PC Building Simulator

27 Mart 2018 tarihinde Steam üzerinden erken erişim olarak çıkışını gerçekleştirecek olan oyun, Twitter sayfasında NVIDIA GeForce GTX 10 serisi ve AMD Radeon RX serisi grafik kartlarının, Z370 Gaming Pro Carbon ve Z270 Gaming Pro Carbon anakartlarının oyuna ekleneceğini belirtti. Bunun yanı sıra Futuremark, Cooler Master, EVGA, NZXT ve Rajintek gibi markaların da oyunun içinde bulunacağını belirtelim. Oyunun alfa öncesi demosunun 500 binden fazla indirildiği firma tarafından söyleniyor. Siz de eğer dilerseniz itch.io sitesinden demoya ulaşabilirsiniz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Bir bilgisayar kasasının içinin nasıl oluştuğunu adım adım öğretmeyi hedefleyen oyunda, farklı oyun modları da bulunacak. Her şeyin bedava olacağı ve paranın önemi olmadığı bir dünyada, kullanıcıların bilgisayarları için hangi donanımlarını seçeceğini görmeyi amaçlayan, “Free Build” modu dışında bir kariyer modu da bulunacak. Bu kariyer modunda ise atölyemize gelen bilgisayarların inşasını ve onarımını yaparak kazanç sağlamaya, atölyemizi büyütmeye çalışacağız. Oyuncuların isteklerine kulak kabartan firma şimdiden saygı kazandı. Çıkış fiyatı ile ilgili bir bilgi vermeyen firmanın, istediği satış rakamlarına ulaşıp ulaşamayacağı ise merak konusu.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.