Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 30.05.2021

Leadergamer ekibi olarak sistemlerimizde kullanmakta olduğumuz MSI ekibinin ürünleri, yüz güldürecek gibi görünüyor. Zira, şu anda Vatan Bilgisayar üzerinde indirimde. Vatan Bilgisayar’ın KDV oranı kadar sunduğu indirimler kapsamında, MSI OEM ürünlerinde kaçmayacak fırsatlar var. Dahası da, KDV kadar derken, %18’lik indirimlerden bahsediyoruz. Özellikle fiyat etiketi yüksek olan ürünlerde, bu indirim aşırı büyük bir miktar. Neredeyse, 5’te 1’i kadar bir indirim söz konusu.

MSI OEM ürünleri, KDV değeri kadar indirimlerle sunuluyor

Kampanya sayfasına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Peki, OEM ne demek? OEM, İngilizce olarak Original Equipment Manufacturer demektir ve Türkçe anlamı da orijinal ürün üreticisi demektir. Kısa kesmek gerekirse, araçlarda ve PC’lerde parçalardan bahsetmek için kullanılır. Zaten, bu haberimizde de OEM ürünleri derken PC OEM ürünlerinden bahsediyoruz. MSI ekibinin ürünlerini uygun fiyatlarla bizlere sunan bu kampanyada, birçok OEM ürünü, indirim kapsamında. Direkt olarak sıfır fiyatlarından satın almaktansa, böyle fırsatlar kovalayıp güzel şeyler yakalamak harika olacaktır.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.