Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 19.05.2022

Biz oyuncular için önemli olan şeylerden bir tanesi de, kesinlikle oyun oynarken konforlu bir şekilde oynamaktır. Bu da, kaliteli koltuklar ile gerçekleşiyor elbette. Eğer siz de, bu sıralarda bir oyuncu koltuğu almayı planlıyorsanız, MSI ekibinden yüzleri güldürecek bir kampanya başlattı. MSI MAG CH130 serisi bir oyuncu koltuğu almanız durumunda, 600 TL değerinde olan Total War Warhammer 3 size tamamen ücretsiz olarak hediye edilecek. Tabii, bunun için de kısıtlı bir süreniz bulunuyor, bu yüzden elinizi çabuk tutmanız gerekmekte. Dilerseniz gelin, detaylardan da bahsedelim.

MSI MAG CH130 ile 600 TL değerindeki oyun nasıl alınır?

Eğer karar verip, MSI MAG CH130 serisi koltuğu satın aldıysanız, bu satın alım işleminden sonra izlemeniz gereken adımlar da bulunuyor elbette. Satın aldıktan sonra, satın aldığınızda size teslim edilen faturayı kaybetmemeniz gerekmekte. Bu aşama zaten cepteyse, bir fotoğrafını çekmeniz gerekiyor. Ardından da, çekmiş olduğunuz fotoğrafı, info-tr@msi.com mail adresine göndermeniz gerekmekte. MSI ekibi, böylelikle koltuk almış olduğunuzu onaylayacak ve sizlere, Total War Warhammer 3 için bir oyun kodu gönderecek. Daha önce de dediğimiz gibi, bu kampanyadan faydalanmak için kısıtlı bir süreniz var. 31 Mayıs 2022 tarihine kadar, bu adımları tamamlayarak oyununuzu elde edebilirsiniz. Sonrasında, ne yazık ki kampanya da bitmiş olacak. Hazır koltuğu kapmışken, bir de yanına ücretsiz bir Total War Warhammer 3, gerçekten hiç fena bir fikir değil.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.