Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 11.05.2021

MSI ekibi yeni bir promosyon ile oyuncuları sevindiriyor. Bu seferki kampanya ile MSI biz oyunculara 880 TL gibi değerlere kadar uzanan ödüller veriyor. Tabii, elbette bunun için de belli şartlar gerekiyor. MSI tarafından başlatılan Sonsuzluk ve Ötesine ile Shout Out for MSI isimli promosyonlar sayesinde, toplamda 880 TL’yi cebinize koyma şansına sahipsiniz.

MSI ekibinin 880 TL değerini geçen promosyonlarından nasıl faydalanabilirim?

Öncelikle, Sonsuzluk ve Ötesine isimli promosyondan bahsedelim. MSI ekibi, Sonsuzluk ve Ötesine promosyonu ile seçili MSI Z590 veya B560 anakart, anakart ve Sıvı soğutmadan oluşan Dual Combo veya Anakart ve 10.nesil ya da 11.nesil CPU’dan oluşan Dual Combo paketleri satın alanlara 580 TL’ye varan para iadesi veriyor. 580 TL’lik bu para iadesinden faydalandıysanız, şimdi de diğer kampanyadan faydalanma zamanınız geldi demektir.

Diğer kampanya olan Shout Out for MSI’dan faydalanmak için ise bir inceleme yazmanız gerekiyor. MSI tarafından bu kampanya, “Sizin ürün incelemeniz, başka birine ihtiyacı olduğu güvenceyi verebilir. Bir inceleme yazın ve incelemenizin bağlantısını bizimle paylaşın; biz de size havalı bir ödülle teşekkür edelim.” şeklinde açıklandı. Tabii, bu kampanyalardan faydalanmak için ne yazık ki sınırsız bir süreye sahip değilsiniz.

Şimdiye kadar bahsini etmiş olduğumuz Sonsuzluk ve Ötesine ile Shout Out for MSI adındaki bu 2 kampanyadan faydalanmak ve 880 TL’ye varan ödülleri cüzdanınıza eklemek istiyorsanız, elinizi biraz daha çabuk tutmak isteyebilirsiniz. Zira, sadece 31 Mayıs 2021 tarihine kadar, Türkiye saatleri ile saat 23.59’a kadar geçerli bu kampanya. Kampanyanın 3 Mayıs 2021 yerel saatle 00:01 itibari ile başlamış olduğunun da altını çizelim. Promosyona uygun bir alışveriş yaptıktan sonra promosyon web sitesinden ödül için talep işlemlerini gerçekleştirmeniz gerekiyor.

Ayrıca, Combo Set ödül talebi için belirtilen kombinasyonlarda bir adet yeni ve promosyona uygun MSI Z590 veya B560 anakart ve bir adet yeni ve promosyona uygun K veya R serisi Sıvı Soğutma ürünü almanız gerekiyor. Bunun dışında bir adet yeni ve promosyona uygun 10.nesil veya 11.nesil CPU ürününü promosyona katılan MSI satıcılarından tek faturada satın almanız gerekli. Daha fazla bilgi için https://tr.msi.com/Promotion/to-infinity-and-beyond-cashback-2021 adresini ziyaret edebilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.