Mount & Blade şu an ücretsiz

Mount & Blade şu an ücretsiz

Geriye kalan Mount & Blade oyunları da indirimde.

TaleWorlds Entertainment tarafından geliştirilmiş olan, Türkiye’nin gururu Mount & Blade, şu an ücretsiz. Buraya tıklayarak ulaşabileceğiniz GOG satış sayfasından, oyunu ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Eğer indirmek için vaktiniz yoksa, GOG kütüphanenize ekleyebilirsiniz ve daha sonradan indirebilirsiniz. Çünkü oyun, 40 saat sonra tekrar ücretli olacak ama siz, eğer 40 saatten önce oyunu ücretsiz bir şekilde satın alırsanız, oyun sizde ücretsiz olarak kalacak. Para ödemeyeceksiniz. Eğer oyunu severseniz, serinin diğer oyunları da şu an indirimde.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Mount & Blade şu an ücretsiz

Eğer oyun hoşunuza gittiyse, geriye oynamanız gereken 4 adet daha Mount & Blade oyunu kalıyor. Bu 4 oyun da şu an yine GOG üzerinde indirimde. DRM engeli olmadan oyun satan, bir CD Projekt mağazası GOG’da şu an geriye kalan tüm 4 Mount & Blade oyunları, toplam 13.71 dolara satılıyor. Bu satış sayfasına da buradan ulaşabilirsiniz. Haberimizi sonlandırmadan önce tekrar hatırlatalım, bu ücretsiz kampanya ve indirim kampanyası, yaklaşık 40 saat sonra sona erecek. Bu yüzden, kararınızı çabuk verip, eğer istiyorsanız oyunu satın almayı, hemen almalısınız efendim.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, Paladins Ön İnceleme yazımıza, E3 2017 etkinliğinin Türkiye saatleri yazımıza ve son olarak Destiny 2, ilk oyuna ek paket olarak gelmeliydi isimli fikir yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.