Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Batuhan Bolat, Editör Yazım tarihi: 01.07.2021

Mount and Blade Warband oynuyor ve hileleri aktif bir biçimde kullanmak istiyorsanız oyununuzu hilelere izin verecek şekilde yapılandırmanız gerekiyor. Oyun başlatıcıyı açtıktan sonra “Mount&Blade Oyna” butonuna tıklamadan önce “Yapılandır” menüsüne gidin. Oradan “Oyun” sekmesine gidin ve “Hileleri etkinleştir.” yazan yerin yanındaki kutuyu işaretleyin. Eğer hileler açık bir şekilde oynarsanız bunun Steam başarımlarınızı almanızı engelleyebileceğini unutmayın.

Mount and Blade Warband savaş hileleri

Bu hileleri savaş esnasında kullanarak rakibinize üstünlük sağlayabilirsiniz.

[table id=30 /]

Mount and Blade Warband karakter ve para hilesi

Aşağıda verdiğimiz hilelerin bir kısmını karakter ekranında bir kısmını da haritada kullanabilirsiniz.

[table id=31 /]

Uyarı: CTRL+L hilesini kullanırken dikkat etmeniz gereken bir durum var. 62. seviyeden 63. seviyeye geçerken oyun seviyesi bir anda aşıyor ve sizi anında 2000 seviye yukarı çıkarıyor. Bu ilk başta harika görünebilir ancak “Köyü Kurtar” veya “Haydut Kamplarını Temizle” gibi seviyenize göre ölçeklenen görevlerin tamamlanması imkânsız hale gelecektir. Çünkü seviyeniz yüksek olduğu için binlerce düşman olacaktır. Ayrıca bu durum oyunun üst seviye sistemlerde bile sık sık çökmesine neden olur.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.