Avatar
Yazar: Ahmet Can Bayrak, Editör Yazım tarihi: 01.09.2023

Mount and Blade Warband hileleri aktif bir biçimde kullanmak istiyorsanız, oyununuzu hilelere izin verecek şekilde yapılandırmanız gerekiyor. Oyun başlatıcıyı açtıktan sonra “Mount&Blade Oyna” butonuna tıklamadan önce “Yapılandır” menüsüne gidin. Oradan “Oyun” sekmesine gidin ve “Hileleri etkinleştir.” yazan yerin yanındaki kutuyu işaretleyin. Eğer hileler açık bir şekilde oynarsanız bunun Steam başarımlarınızı almanızı engelleyebileceğini unutmayın.

Mount and Blade Warband hileleri

Şimdi, sizlere oyunun hileleri ile ilgili detaylı bilgi vereceğiz.

Savaş hileleri

Bu hileleri savaş esnasında kullanarak rakibinize üstünlük sağlayabilirsiniz.

[table id=30 /]

Karakter ve para hileleri

Aşağıda verdiğimiz hilelerin bir kısmını karakter ekranında bir kısmını da haritada kullanabilirsiniz.

[table id=31 /]

Mount and Blade Warband hileleri uyarısı: CTRL+L hilesini kullanırken dikkat etmeniz gereken bir durum var. 62. seviyeden 63. seviyeye geçerken oyun seviyesi bir anda aşıyor ve sizi anında 2000 seviye yukarı çıkarıyor. Bu ilk başta harika görünebilir ancak “Köyü Kurtar” veya “Haydut Kamplarını Temizle” gibi seviyenize göre ölçeklenen görevlerin tamamlanması imkânsız hale gelecektir. Çünkü seviyeniz yüksek olduğu için binlerce düşman olacaktır. Ayrıca bu durum oyunun üst seviye sistemlerde bile sık sık çökmesine neden olur.

Mount and Blade Warband nedir?

Warband, strateji aksiyon rol yapma video oyunu Mount & Blade'in bağımsız genişleme paketidir. Şimdi, bu oyun Türk şirketi TaleWorlds Entertainment ekibine ait. Ayrıca, Paradox Interactive ekibi 30 Mart 2010'da yayımladı. Oyun, TaleWorlds web sitesinden doğrudan indirmek mümkün. Ayrıca,  Steam dijital dağıtım yazılımı aracılığıyla da indirmek mümkün. GOG.com'dan DRM'siz bir sürüm olarak mevcut. Dahası, gerekli çevrimiçi aktivasyon ile bir DVD olarak da var. MacOS ve Linux sürümleri 10 Temmuz 2014 tarihinde Steam üzerinden yayınlanmıştır.

Mount and Blade Warband hileleri yazımızı sonlandırmadan, birkaç noktadan daha bahsedelim. Warband, altıncı bir fraksiyon ekleyerek, politik seçenekleri artırarak, oyuncunun kendi fraksiyonunu kurabilmesini sağlayarak ve çok oyunculu modları dahil ederek orijinal oyunu genişletmiştir. Oyun hakkındaki yorumlar genel olarak olumlu olmuş ve çok oyunculu modun eklenmesi övülmüştür. Oyun, atlı savaşa ve okçulara bir pozisyonda kalmalarını veya piyadelere kör silahlar kullanmalarını söylemek gibi sahadaki savaş grubuna emir vermeye odaklı. Ayrıca, sitemiz üzerinde GTA 5 hileleri yazısına da göz gezdirmenizi tavsiye ederiz. Dahası, en iyi oyunlar yazımıza da kesinlikle göz atmanızda fayda var.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.