Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Orhan Kıyak, Editör Yazım tarihi: 07.04.2020

Mount and Blade 2 Bannerlord oyununda ekibinize yoldaş eklemek oldukça önemli olabiliyor. Bu seferki rehberimizde ekibinize nasıl yoldaş ekleyeceğinizden bahsedeceğiz. Özellikle oyunda bir noktadan sonra, oyuncu her kararı ele almak için yeterliğe sahip olmayabilir. Yani, işlerinizi kolaylaştıracak olan şey, savaşlarda ve yönetimde size yardımcı olabilecek bir yoldaş bulmaktır. Mount and Blade 2 Bannerlord oyununda yönetme, hükmetme ve diploması alanında verilen seçenekleri kendi lehimize çevirmeniz sizi oldukça iyi bir konuma getirecektir.

Mount and Blade 2 Bannerlord rehber, ipuçları, çözümler, hileler ve dahası için buraya tıklayın.

Mount and Blade 2 Bannerlord ekibinize yoldaş almak için ne yapmalı?

Mount and Blade 2 Bannerlord ekibinize yoldaş nasıl alacağınızı öğretmemektedir. Fakat yeni başlayan bir oyuncu olsanız bile, ekibinize yoldaş almak düşündüğünüz kadar zor değildir. Oyun bilgisine sahip oyuncuların bu konuda hiç zorlanmayacağını düşünüyoruz. Yapılması gereken ilk şey parti limitinizde yer olduğundan emin olmanız gerekmektedir. Parti limitinizi nasıl yükselteceğiniz hakkında sorularınız varsa, parti limiti yükseltme rehberimizi inceleyebilirsiniz. Partinize bir kişi daha alabileceğinizden emin olduğunuzda bir şehir bulmanız gerekmektedir.

Pek çok açıdan şehirler, köyler ve kalelerden oldukça farklıdır. Burada önemli olan nokta yoldaşların kendine ait tavernaları bulunmasıdır. Herhangi bir şehre vardığınızda tavernada kimlerin olduğunu öğrenmek için taverna bölgesi opsiyonunu seçebilirsiniz. Tavernadaki NPC’lerle sohbet ederek onların bu yola sizinle birlikte baş koyup koymayacağına karar vermeniz gerekmekte. Seçeceğiniz yoldaş tamamen sizin inisiyatifiniz altında olacaktır. Seçeceğiniz bu yoldaşın bir noktada sizin için mücadele edeceğinden dikkatlice seçmeye çalışmanızı tavsiye ederiz.

Son olarak, Mount and Blade 2 Bannerlord oyununun şu anda erken erişime sahip olduğunu unutmamanız gerekmektedir. Bu rehberde bahsettiğimiz bazı şeylerin değişebileceği veya değişmeyeceğini lütfen aklınızdan çıkarmayınız. Unutmayınız ki, rehberlerimizi oyunun bulunduğu duruma göre güncel tutmak için elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Herkese keyifli oyunlar dileriz!

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.