Mount and Blade 2 Bannerlord çıkış tarihi değiştirildi

Mount and Blade 2 Bannerlord çıkış tarihi değiştirildi

Mount and Blade 2 Bannerlord çıkış tarihi daha erkene alındı.

Gerçekten yıllardır gözümüzü yollarda bekleten Mount and Blade 2 Bannerlord neredeyse geldi çattı. Bildiğiniz gibi normalde 31 Mart 2020 tarihinde çıkış yapacaktı. Fakat Mount and Blade 2 Bannerlord çıkış tarihi değişti ama normalde ileri tarihe alınırken çıkış tarihleri, bu sefer daha erkene alındı.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Mount and Blade 2 Bannerlord, Erken Erişim özelliği ile 31 Mart 2020 yerine 30 Mart 2020 tarihinde çıkış yapacak. Bu güzel haberi veren TaleWorlds Entertainment, neden böyle bir adım attıkları konusunda da bilgi verdi.

Korona sebebi ile evlerinden çalışmakta olan geliştirici ekip, geliştirme sürecinde sorun olmaması için sıkı bir şekilde çalıştı. Bu emekler sayesinde de oyunun Erken Erişim ile bizlere sunulacağı tarih daha da erkene alındı.

Daha da güzel bir haberimiz var sizlere bu konu ile ilgili. Öncelikle, TaleWorlds ekibi, 2 hafta boyunca %10 indirim olacağı bilgisini verdi. Daha sonrasında ise, eğer herhangi bir Mount and Blade oyununa sahipseniz, bir %10 indirim şansı daha elde edebileceğimiz bilgisi verildi. Tabii, bu bazı dijital mağazalarda geçerli olacak.

TaleWorlds ekibi, bizlerle bu bilgileri paylaştıkları blog yazısında, aynı zamanda ne kadar heyecanlı olduklarından da bahsettiler. Tıpkı kendilerinin geliştirirken eğlendiği gibi, biz oyuncuların da oynarken eğlenmesini diliyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Mount and Blade 2 Bannerlord çıkış tarihi erkene alınınca, bizim de heyecanımıza heyecan katıldı. Bakalım, bunca yıllık bekleyişin ardından bizleri nasıl bir yapım karşılayacak? Zaten bütün bunlardan, Mount and Blade 2 Bannerlord inceleme yazımızı sizlerle paylaştığımızda detaylıca anlatacağız.


Mount and Blade 2 Bannerlord  Satın al
   Haber  |  Öne Çıkanlar 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.