Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 03.06.2018

Sabırsızlıkla beklediğimiz yapımlardan biri olan Mount and Blade 2 Bannerlord için gün geçtikçe daha fazla heyecanlanıyor, daha fazla sabırsızlanıyoruz. Her ne kadar çok aşırı sık olmasa da, oyundan haber almak bizleri fazlasıyla sevindiriyor. Oyun hakkında paylaşılan en son bilgiler ise, bizlere oyun içerisinde karşılaşacağımız asker toplama sistemi hakkında önemli bilgiler veriyor. Ayrıca, bir de gelecek hafta paylaşılacak olan içerikten söz ediliyor.

Mount and Blade 2 Bannerlord oyunundaki asker toplama sistemi anlatıldı

Mount and Blade 2 Bannerlord ile, asker toplama sistemi daha doğal hissettirecek

Paylaşılan bilgilere göre, Mount and Blade 2 Bannerlord içerisinde bulunan askeri sistem, halihazırda alışmış olduğumuz sistem ile aynı. Fakat, oyuncuların tecrübesini daha doğal hissetmesi amacıyla birtakım çalışmalar da yapılıyor. Eşraf adı verilen özel oyuncu dışı karakterlerden de asker toplayabiliyor. Sadece bu basit değişiklik bile, oyun içerisindeki asker toplama sistemi konusunda oyuncuya daha fazla kontrol imkanı sağlıyor. Bahsetmekte olduğumuz eşraf karakterleri ile ilişkiler kurmak zorunda olacağız. İlişki kurduğumuz eşraflar sayesinde de, o eşrafın birlik tipine göre asker elde edebileceğiz. Ayrıca, ilişkiniz ne kadar iyi olursa, askerler de o kadar iyi olur.

Bizlerle paylaşılan bir diğer değişiklik ise, yapay zeka lordlarının oyuncular gibi asker toplayabilme yeteneğine sahip olması. Bu değişiklik ile hem oyuna gerçekçilik, hem de asker toplama sistemi konusunda rekabet katılmış oldu oyuna. Esirler ve paralı askerler ile ilgili sistemler de halen olduğu gibi devam ediyor. Ayrıca, gelecek hafta ekibin animatörü olan Olcay Mancılıkçılar, sorulan sorulara yanıt getirecek. Bakalım, oyun karşımıza nasıl çıkacak?

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.