Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Furkan Yılmaz, Editör Yazım tarihi: 06.03.2021

Playstack ve Cold Symmetry ekiplerinden, kendi oyunları için sevindiren bir haber geldi. Mortal Shell, çıkışından bu yana 500 bin kopya sattı. Bu satış rakamını, geliştirici Cold Symmetry ve yayımcı Playstack resmi olarak doğruladı. Mortal Shell ismi geçtiğinde, Souls oyunları da anılmadan geçilmedi. Gerçekten, bu rol yapma oyunu sizin akıl sağlığınızı sınayacağı gibi sabrınızı da bir hayli taşırabilir. Mortal Shell’i bitirmek, her yiğidin harcı değildir desek, yanlış söylemiş olmayız.

Mortal Shell çıkışından bu yana 500 bin kopya satarak önemli bir eşiği geride bıraktı

Mortal Shell, oyun motoru olarak Unreal Engine 4’ü kullanıyor. Bu yüzden, çıkışında Epic Games Store’a özel olarak çıkmıştı. Ancak, Epic Games Store’a çıkan çoğu özel oyunda olduğu gibi Mortal Shell de çıkışından bir sene sonra Steam platformunda kendisine yer bulacak. Oyun ilk olarak Ağustos 2020’de PlayStation 4, Xbox One ve Epic Games Store için piyasaya sürüldü. Ekim 2020’de Rotting Autumn adlı ek bir içerik güncellemesi aldı.

Şirketin CEO’su Harvey Elliott yaptığı açıklamada, “Mortal Shell, Playstack için çığır açmaya devam ediyor” dedi. Harvey Elliott, “500.000 satışa ulaşmak Cold Symmetry’deki olağanüstü yetenekli geliştiriciler için harika ve hak edilen bir başarıdır.” diyerek geliştirici ekibi de tebrik etti. Oyunun bu yaz Steam’e gelmesi bekleniyor. Zaten, oyunun gelişmiş bir sürümü yakın zamanda PlayStation 5, Xbox Series X ve Xbox Series S’de piyasaya sürülmüştü.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.