Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 01.07.2021

Görünüşe göre yolda olan Mortal Kombat Legends Battle of the Realms adında bir animasyon filmi var. Mortal Kombat Legends Battle of the Realms, Mortal Kombat Legends Scorpion’s Revenge’in devamı olarak bizler için yola çıkmış durumda. Dahası da, Mortal Kombat Legends Battle of the Realms için ilk resmi fragman yayımlandı. Biz de, hemen aşağıda bu fragmanı sizlerle paylaştık.

Mortal Kombat Legends Battle of the Realms için resmi fragman ile birlikte başka bilgiler de verildi

Yukarıdaki Mortal Kombat Legends Battle of the Realms fragmanını izlediyseniz, kendisi hakkında bilgi vermeye başlayabiliriz demektir. Mortal Kombat Legends Battle of the Realms’taki kahraman ekibimiz, Shao Kahn tarafından kuşatılıyor. Raiden ve ekibi de, bu işin sonunda son bir Mortal Kombat’ta yer alarak, alemlerin kaderini belirliyor. Earthrealm’i savunmak için, Outworld’e gitmeleri gerekiyor. Bu esnada, Scorpion da kadim Kamidogu’yu bulması gerekiyor. Yani, işler gerçekten bir hayli karışık durumda.

Hikaye açısından normal Mortal Kombat hikayesinden bir tık daha farklı bir hikaye ile karşımıza çıktıklarını görmek mümkün. Mortal Kombat 2 ile Mortal Kombat 3 karşımı bir şeylerin yolda olduğunu söylemek pek de yanlış olmaz. Fakat hikaye, turnuva üzerine odaklı bir şekilde ilerliyor, Dünya’nın istilası yerine. Siz de yolda olan Mortal Kombat Legends Battle of the Realms filmini merak ettiyseniz, yakında bizlerle olacağını müjdelemek isteriz. Zira, 31 Ağustos 2021 tarihinde vizyonda olacak.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.