Monster Hunter World için yeni bir beta ve ücretsiz ek paket duyuruldu

Monster Hunter World için yeni bir beta ve ücretsiz ek paket duyuruldu

Tüm bunların haricinde yeni bir sinematik video, oynanış videosu ve görseller de yayımlandı. Monster Hunter World'e doyduk.

PlayStation 4 ve Xbox One kullanıcıları için sadece birkaç hafta sonra, PC kullanıcıları için ise Ağustos 2018 içerisinde çıkışını gerçekleştirecek olan Monster Hunter World için yeni bir beta ve ücretsiz ek paket duyuruldu. Capcom tarafından düzenlenen bir canlı yayın sırasında öğrenilen yeni bilgilere göre öncelikle, oyun çıkışını yaptıktan sonra, oyuna düzenli olarak giriş yaptığımız zaman hediyeler alabileceğiz. Klasik çevrim içi oyunlarındaki günlük giriş ödülleri yani. Bunun haricinde, Monster Hunter World için yeni bir PlayStation 4 beta süreci düzenlenecek. Düzenlenecek olan bu beta, 3. olacak.

Monster Hunter World için yeni bir beta ve ücretsiz ek paket duyuruldu

Bahsettiğimiz bu yeni beta süreci 19 Ocak 2018 ile 22 Ocak 2018 tarihleri arasında gerçekleşecek ve sadece PlayStation 4 oyuncuları bu beta sürecine katılabilecek. Eğer sizler de bu betaya katılmak istiyorsanız, tek ihtiyacınız olan şey bir adet konsol olacak. Capcom cephesinden gelen açıklamalara göre bu betaya katılmak için PlayStation Plus sahibi olmanıza gerek olmayacak. Tabii bir de oyunun çıkışından sonra karşımıza çıkacak olan içerikler var. Capcom ekibi, bu içerikleri de unutmayarak Monster Hunter World için çıkacak olan ilk içeriği duyurdu. Yapılan açıklamalara göre bu ilk içerik ücretsiz olacak ve İlkbahar 2018 içerisinde çıkışını gerçekleştirecek.

İlkbahar 2018 içerisinde Monster Hunter World oyuncularına sunulacak olan bu ücretsiz içerik ile serinin tanıdık bir canavarı olan Deviljho oyuna eklenecek ve isteyen herkes, Deviljho avına çıkabilecek. Eğer dilerseniz hemen aşağıdaki ve yukarıdaki videoları kullanarak, hem oyun için yayımlanmış yeni oynanış videolarını görebilirsiniz, hem de bahsettiğimiz ücretsiz içerik için yayımlanmış olan ilk videoyu görebilirsiniz.

Monster Hunter World ile avlayın, üretin, iz sürün ve hayatta kalın

Monster Hunter World oyununda The New World olarak bilinen, yeni keşfedilen bir kıt’ada tehlikeli av seferine çıkın ve diyarın en acımasız canavarlarını avlamak için keşfedilmemiş yaban bölgelerine adım atın. Keşfettiğiniz yeni düşmanları alt edebilmek için bir avcı olarak dikkatlice planlar yapıp içgüdülerinizi kullanarak birbirinden farklı kapışmalara gireceksiniz. Avlanabilmek için çok sayıda tuzağı, yemi, silahı ve hatta etrafınızdaki ekosistemi kullanın.

Silahlığınızı geliştirecek ve güçlendirecek malzemeler karşılığında karkaslar üretilebilir, ortamı savaşta avantaja çevirebilir, siper ve gözetleme noktaları sağlayabilir veya canavarları bile birbirine düşürecek çukurlar yapabilirsiniz. İster zafer kazanma yolunda yalnız bir savaşçı olun ya da ister üç arkadaşa kadar destek veren çevrim içi yardımlaşmalı oyunda yer alın, bu dünya keşfetmenizi bekliyor.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın