Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 01.12.2018

Uzun bir süre önce PS4 ve Xbox One platformu oyuncuları ile buluşan Monster Hunter World, geçtiğimiz aylarda PC oyuncuları için de sunulmuştu bildiğiniz üzere. Sizler için Monster Hunter World PC sürümünü de incelemiştik zaten. Eğer hala göz gezdirmediyseniz, buraya tıklayarak ulaşacağınız inceleme yazımıza bir göz atabilirsiniz. Bu haberimize konuk olmasının sebebi ise yeni başlayan Monster Hunter World Winter Star etkinlikleri oldu. Monster Hunter World Winter Star etkinliklerinden daha fazla bahsetmeden önce sizleri hemen aşağıdaki video ile baş başa bırakalım önce.

Monster Hunter World Winter Star etkinlikleri rengarenk geçiyor

Yeni başlayan Monster Hunter World Winter Star etkinlikleri, oyunculara bir sürü kozmetik eşya kazanma fırsatı sunuyor. Hemen yukarıda sizlerle paylaşmış olduğumuz videoda gördüğünüz şeylerin hepsini oyun içerisinde elde edebilirsiniz Monster Hunter World Winter Star etkinliklerine katılarak. Haberimize konuk olan Monster Hunter World Winter Star etkinliği, 17 Aralık 2018 tarihinin bitişi ile birlikte son bulacak. O zamana kadar ise dilediğiniz her şeyi elde etme fırsatınız bulunuyor. Zaten kim kardan adam bir palico istemez ki?

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.