Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 21.03.2019

Uzun bir süredir bizlerle birlikte olan Monster Hunter World PC sürümü için Capcom ekibi yeni bir yama notu paylaştı. Paylaşılan yama notlarına bakacak olursak eğer, 40GB gibi bir boyuta sahip devasa bir güncelleme Monster Hunter World PC sürümü oyuncularını bekliyor olacak. Zira, yüksek çözünürlüklü doku dosyaları, oyuncuların görsel zevkini şaha kaldırmaya hazırlanıyor. Eğer kullanmak istiyorsanız, sağlam da bir PC’ye ihtiyacınız olacak. Çünkü, sadece VRAM açısından bile 8GB istemekte.

Monster Hunter World PC sürümü yüksek çözünürlüklü doku paketine kavuşuyor

Capcom ekibi tarafından verilen bilgilere göre, Monster Hunter World PC sürümünün 40GB’lık bu devasa yamasını kullanacak PC’lerinde sağlam olması gerekmekte. Zira, 8GB’lık VRAM şartı bulunuyor. Sadece yüksek çözünürlüklü bir doku paketi gelmiyor elbette. Aynı zamanda, TAA+FXAA desteği de oyuna eklenecek özellikler arasında. Daha da önemlisi, fare kontrolleri açısından da bir geliştirme yapılmakta. Sizlere bahsetmiş olduğumuz bu devasa güncelleme, 4 Nisan 2019 tarihinde bizlerle olacak.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.