Monster Hunter World PC mod desteği ve çapraz platform desteklemeyecek

Monster Hunter World PC mod desteği ve çapraz platform desteklemeyecek

Konsol sürümleriyle paralel doğrultuda gideceği fakat ücretsiz güncellemelerle destekleneceği de gelen bilgiler arasında.

Monster Hunter World PC sürümü hakkında bilgiler gelmeye devam ediyor. Çıkış tarihini ve şaşırtıcı derecede yüksek sistem gereksinimlerini açıkladıktan sonra Capcom, oyunun PC portuyla ilişkili birkaç ayrıntıya daha açıklık getirdi. Oyuncuların aklındaki soru işaretlerini silen oyunun yapımcısı Ryozo Tsujimoto PC Gamer’a verdiği demeçte değindiği konuları incelersek en dikkat çekici kısmı, oyunun PS4 ve Xbox One’da yapıldığı kadar iyi görüneceğini açıklaması olabilir.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Monster Hunter World PC mod desteği ve çapraz platform desteklemeyecek

 

Monster Hunter World PC sürümü mod desteği ve çapraz platform özelliklerini desteklemeyecek

Ekip tarafından, “Oyunun bilgisayardaki sürümü ilk çıktığında, görseller konsol sürümleriyle hemen hemen aynı olacak fakat oyunun çıkışından sonra ücretsiz bir güncelleme yapmayı düşünüyoruz.” şekilde açıklama yapıldı, güncelleme hakkında daha fazla detay verilmedi. Yapılan açıklamaları ve daha fazla detay alamayışımızı göz önünde bulundurursak, bu güncellemeden büyük bir şey beklememek olası görünüyor. Capcom’un her üç platformda da düzgün çalışan bir oyun istemesine rağmen oyunun platformlar arasındaki sürüm farkı buna engel yaratıyor.

Oyun içi dengelemeler ve hata düzenlemeleri konusunda da Tsujimoto, “Duruma göre inceleyip yayınlayacağız. Örneğin, PC’de meydana gelen bir hata veya herhangi bir güncellemeyle ortaya bir sorun çıktığını tespit edersek, bütün platformlar için en kısa zamanda yama ekleyeceğiz.” diye belirtti. Mevzu bahis demeçte Tsujimoto, oyunun çapraz platform özelliğinin ve mod desteğinin olmayacağını da doğruladı.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Monster Hunter: World
Monster Hunter World inceleme    Haber 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.