Monster Hunter World için Lunastra ücretsiz güncellemesi yayımlandı

Monster Hunter World için Lunastra ücretsiz güncellemesi yayımlandı

Ava çıkmadan önce bu uyarılara kulak vermek isteyebilirsiniz.

26 Ocak 2018 tarihinde bizlerin beğenisine sunulan Monster Hunter World, bir yeni ücretsiz içeriğe sahip oldu. Eğer oyunu çoktan bitirip bir kenara koyduysanız, yavaş yavaş ellerinizi ısıtıp yeni Elder Dragon için hazırlık yapmaya başlayabilirsiniz demektir. Zira, haberimizin en sonunda sizleri bekleyen fragmanda da görebileceğiniz üzere, Lunastra pek de kolay bir rakip olmayacaktır. Ayrıca, ava çıkmadan önce birtakım önlemler almanız da gerekebilir.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Monster Hunter World için Lunastra ücretsiz güncellemesi yayımlandı

Monster Hunter World oyuncuları, Lunastra için hazırlık yapmalı

Sizlere biraz evvel bahsetmiş olduğumuz fragmanda, her yerin alev içerisinde olduğunu görüyoruz. Zaten Capcom da, “Çevresini değiştirme kapasitesinin bir rakibi yok. Eğer hayatta kalmak istiyorsanız, yanan mavi alevleri için her an ayık ve tetikte olun.” notunu düşmüş. Yani, eğer başa çıkmak istiyorsanız, ne olur ne olmaz yanınıza soğuk içeceklerinizi almayı unutmayın. Tabii, soğuk içeceğinizi almakla da bitmiyor her şey ne yazık ki.

Lunastra’nın Teostra ile işbirliği yapması, Monster Hunter World oyuncuları için ciddi anlamda büyük bir tehlike demek. Bu durum hakkında da Capcom, “Bu güçlü ikiliye karşı bir şansınız olsun istiyorsanız, Lifepowders ile doldurulmuş bir ekip lazım olacak.” diye de güzel bir not daha düşmüş. Ayrıca, hemen aşağıda bulunan fragmandan Lunastra’nın saldırı hareketlerine de bakmak ve incelemek isteyebilirsiniz ava çıkmadan önce. Sadece küçük bir öneri. Kendisini avlayarak ganimet elde etme konusunda şimdiden bütün avcılara bol şans.


Monster Hunter: World
Monster Hunter World inceleme    Haber 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.