Monster Hunter World oyununda Lunastra etkinlikleri başladı

Monster Hunter World oyununda Lunastra etkinlikleri başladı

Biraz hazırlık yapmak fena olmaz gibi.

Hatırlarsanız, geçtiğimiz günlerde Monster Hunter World için Lunastra’yı ekleyen bir güncellemeden bahsetmiştik. Kendisi, çok güzel bir fragman ile birlikte biz oyuncuların beğenisine sunulmuştu. Şimdi ise, oyuna getirilen yeni ejderhaya özel güzel bir etkinlik düzenleniyor. Fakat, etkinlik sadece kısa bir süre için bizlerle olacak. Aynı zamanda, bizleri bir hayli zorlayan bu ejderha için yapılan etkinliğe katılma şartları da bulunuyor. Direkt olarak etkinliğe katılmadan önce, ilk olarak şartlara göz atmak isteyebilirsiniz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Monster Hunter World: Lunastra etkinlikleri başladı

Monster Hunter World için başlayan Lunastra etkinliklerine herkes katılamıyor

Ne yazık ki, Monster Hunter World’e yeni gelen düşman Lunastra için başlatılan etkinliklere öyle her elini kolunu sallayan katılamıyor. Görev, 3 tane Elder Dragon düşmanı ile savaşmamızı istediği için, ister istemez belli başlı şartları bulunuyor. Öncelikle, Hunter Rank’inizin 50 veya daha üst bir seviyede olması gerekiyor. Elder’s Recess’te geçen etkinlik görevinin adı, The Thronemaker. Eğer biraz evvel sizlere bahsetmiş olduğumuz şartları karşılıyorsanız, hemen The Thronemaker’a katılabilirsiniz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

The Thronemaker görevine başlamadan önce birtakım hazırlıklar yapmak isteyebilirsiniz. Sonuçta, karşınızda Lunastra ile birlikte, Teostra ve Nergigante de olacak. Monster Hunter Online oyuncularına soğuk terler döktürecek olan bu göreve, arkadaş ekibiniz ile birlikte katılmak güzel bir karar olacaktır. Fakat, ekip ile başlıyor bile olsanız göreve, kesinlikle çok dikkatli davranmanızı tavsiye ederiz. Görevi başardığınız taktirde, fazlasıyla güzel bir şekilde ödüllendirileceksiniz.


Monster Hunter: World
Monster Hunter World inceleme    Haber 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.