Monster Hunter World kapalı betası hakkında yeni detaylar verildi

Monster Hunter World kapalı betası hakkında yeni detaylar verildi

Yeni bilgiler oldukça ilgi çekici.

Ocak 2018 içerisinde PC, PlayStation 4 ve Xbox One için çıkışını gerçekleştirmeye hazırlanan Monster Hunter World, sadece PlayStation 4 üzerinde, sadece PlayStation Plus kullanıcılarına özel bir kapalı beta düzenleyecek. Bu kapalı beta önümüzdeki haftalarda gerçekleşecek ve sonunda Monster Hunter World cephesinden bu kapalı beta hakkında resmi bilgiler geldi. Oyunun resmi Twitter hesabından gelen bilgilere göre, Monster Hunter World kapalı betasına dediğimiz gibi sadece PlayStation Plus kullanıcıları katılabilecek. Oyuncular, bu kapalı beta süresince oyunun tekli oyuncu modunu ve 4 oyunculu çoklu oyuncu modunu deneyebilecekler. Oyunculara bu beta içerisinde 3 bölüm sunulacak. Bu 3 bölümden 2 tanesi Ancient Forest içerisinde, diğeri ise Wildspire Waste içerisinde olacak. Oyuncular; Gjagras, Anjanath ve Barroth canavarlarını avlayabilecek.

Monster Hunter World

Monster Hunter World ile avlayın, üretin, iz sürün ve hayatta kalın

Monster Hunter World içerisinde The New World olarak bilinen, yeni keşfedilen bir kıtada tehlikeli av seferine çıkın ve diyarın en acımasız canavarlarını avlamak için keşfedilmemiş yaban bölgelerine adım atın. Keşfettiğiniz yeni düşmanları alt edebilmek için bir avcı olarak dikkatlice planlar yapıp içgüdülerinizi kullanarak birbirinden farklı kapışmalara gireceksiniz. Avlanabilmek için çok sayıda tuzağı, yemi, silahı ve hatta etrafınızdaki ekosistemi kullanın.

Silahlığınızı geliştirecek ve güçlendirecek malzemeler karşılığında karkaslar üretilebilir, ortamı savaşta avantaja çevirebilir, siper ve gözetleme noktaları sağlayabilir veya canavarları bile birbirine düşürecek çukurlar yapabilirsiniz. İster zafer kazanma yolunda yalnız bir savaşçı olun ya da ister üç arkadaşa kadar destek veren çevrim içi yardımlaşmalı oyunda yer alın, bu dünya keşfetmenizi bekliyor.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar listelerimize göz atabilirsiniz. Çünkü önümüzdeki günlerde, haftalarda ve aylarda bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi Ubisoft ekibinden gelen sürpriz bir oyunun inceleme yazısı ile tanıştıralım: Assassin’s Creed Origins inceleme. Son olarak, ülkemize yeni girmiş ve dünya çapında da oldukça sevilen Black Desert Online oyunu hakkında her şeye ulaşabilmek için Black Desert Online rehberi, ipuçları, hızlı seviye atlama ve daha fazlası yazımıza göz atabilirsiniz.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın