Monster Hunter World oyunundaki eşya düşme oranları açıklandı

Monster Hunter World oyunundaki eşya düşme oranları açıklandı

Peşinde koştuğunuz eşyaların düşme oranlarını merak ediyor muydunuz?

Monster Hunter World ile bir süredir av peşinde koşuyoruz. Onu avla, bunu avla derken yorulup gidiyoruz. Peki, her şey ne için? Ekipmanlarımızı yükseltmek için tabii ki. En iyi ekipman bizde olmalı, başka yolu yok. Peki, en iyi ekipman için ne yapmamız gerekli? Bol bol avlanmamız. Eğer siz de bizim gibi, bu düşünceler arasında kaybolmuşsanız, bu haberimiz sizin için demektir. Zira, Monster Hunter World içerisindeki eşyaların düşme oranları açıklandı. İşin daha da iyi kısmı, açıklamalar bir video ile yapıldı. Yani, oturup uzun uzun okumaktansa, rahat rahat izlemek gibi bir seçeneğiniz var.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Monster Hunter World oyunundaki düşme oranları açıklandı

Monster Hunter World içerisindeki eşyaların düşme oranlarının açıklanmış olduğunu dile getirdik biraz evvel ve bütün bilgilerin, bir video aracılığı ile bizlere sunulmuş olduğundan bahsettik. Eğer bir an önce videoya geçmek isterseniz, videoyu haberimizin sonunda bulabilirsiniz. Fakat, videoyu izlemeye geçmeden önce, video içeriğindeki eşyalardan da bahsetmek isteriz. Sonra, aradığınız şeyi bulamadığınızda, Leadergamer Bey olarak suçlu duruma düşmek istemeyiz.

Video içeriğinde, öncelikle Monster Hunter World konusunda bazı ipuçları veriliyor. Ardından ise, Wyvern gems, Tobikadachi, Rathian/Pink Rathian, Rathalos/Azure Rathalos, Anjanath, Diablos/Black Diablos, Odogaron, Bazelgeuse, Legiana, Nergigante, Kushala Daora, Teostra, Vaal Hazak, Xeno’Jiiva, sırası ile anlatılıyor videoda. Biz oyunculara düşen şey ise, o anda gerekli olan şey her ne ise, onun peşinde koşarak kendimizi geliştirmek.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.