Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 17.09.2020

Capcom ekibi, Nintendo Switch platformu için Monster Hunter Rise ve Monster Hunter Stories 2 Wings of Ruin adında 2 adet yepyeni Monster Hunter oyununun geliştirme aşamasında olduğunu duyurdu. Dahası da, bu her 2 yapım için çıkış tarihi bilgileri de verildi. Monster Hunter Rise, 26 Mart 2020 tarihinde oyuncuların beğenisine sunulacak. Fakat Monster Hunter Stories 2 Wings of Ruin için net bir tarih verilmedi ve sadece 2021 yılının yaz aylarına işaret edildi.

Monster Hunter Rise ve Monster Hunter Stories 2 Wings of Ruin çıkış tarihi bilgileri de paylaşıldı

Monster Hunter Rise, avcılara tehditkar canavarları avlamak ve yenmek için yaratıcı bir dizi yeni araç-gereç sağlayarak Monster Hunter serisinde önemli adımlar attıracak bir yapım. Oyuncular bu zorlukları tek başına, yerel oyun veya çevrim içi eşli oyunda en fazla üç avcıyla birlikte çözebilecekler. Hikaye tabanlı bir RPG deneyimi sunan Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin ise, oyunculara yeni bir Monster Rider’ın hikayesini sunacak.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.