Call of Duty: Modern Warfare Remastered, yakında yeni içeriklerle karşımıza çıkabilir

Call of Duty: Modern Warfare Remastered, yakında yeni içeriklerle karşımıza çıkabilir

Yeni eklentiler ve çift elli tabancalar gibi yeni içerikler bizleri bekliyor.

Oyunların çıkışlarından sonra oyunculara sundukları içerikler, her ne kadar pahalı veya aşırı pahalı olursa olsun hepimizi heyecanlandırmayı ve kendini satmayı başarıyor. Call of Duty: Infinite Warfare ile birlikte çıkışını gerçekleştiren Call of Duty: Modern Warfare Remastered hakkındaki söylentiler sürüyor. Oyunun dosyaları arasında yer alan isimlere göre, oyunda kısa süre içerisinde yeni eklentiler görebiliriz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Modern Warfare Remastered

Reddit üzerinde paylaşımda bulunan MrEarthboundFan, Call of Duty: Modern Warfare Remastered’ın PC sürümünün dosyaları arasında pek çok yeni içerik bulduğunu diğer oyuncularla paylaştı. Daha önceki sızıntılarda da bulunan KAM 12 ve XMLAR silahlarının birer silah kitine sahip olduğunu görüyoruz. Bu da bizlere gelişme sürecinde bir yol aldıklarını, yani tahminlerimizin doğru çıktığını gösteriyor.

Silahların yanı sıra yeni silah özelleştirmeleri de oyunun dosyaları arasında yer alıyor. Kalp atışlarını gözlemleyebildiğiniz bir sensör olacak gibi görünen “heartbeatmwr” ve yeni silahlarımızda kullanabileceğimiz “holosightmwr” gibi eklentiler Call of Duty: Modern Warfare Remastered’ın dosyaları arasında bulunuyor. Son olarak ise M9 ve USP gibi tabancalar için iki el animasyonunun geldiğini görüyoruz, yani çift elli tabancalar yakın zamanda karşımıza çıkabilir.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.