Call of Duty: Modern Warfare Remastered için yeni bir ek paket göründü

Call of Duty: Modern Warfare Remastered için yeni bir ek paket göründü

Activision, Remastered başlıklı bir oyuna, Remastered bir ek paket getiriyor. Yine.

Öncelikle sadece Call of Duty: Infinite Warfare ile birlikte satılan, sonradan da tek başına satılmaya başlayan Call of Duty: Modern Warfare Remastered, şu an 40 Dolar değerinde bir fiyat etiketine sahip. Ayrıca oyun için halihazırda bir adet harita ek paketi de çıktı. Bu ek paket, orijinal oyuna da çıkmıştı. Yani Call of Duty: Modern Warfare Remastered için çıkan Variety Map Pack, aslında Remastered başlıklı bir ek paket idi. Hem de 10-15 Dolar arası bir fiyat etiketine sahipti. Şimdi ise Activision, bu Remastered oyuna, ikinci bir Remastered ek paket çıkartmaya hazırlanıyor olabilir. Ortaya çıkan kanıtlara göre bu ek paketin adı Regroup olacak ve içerisinde Call of Duty: Modern Warfare 2 ve Call of Duty: Modern Warfare 3 oyunlarından haritalar bulunduruyor olacak.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Call of Duty: Modern Warfare Remastered için yeni bir ek paket göründü

Fransız bir perakendecinin listelemesine göre, ki bu listeleme şu an kaldırıldı, Call of Duty: Modern Warfare Remastered için gelecek bu ek paketin içerisinde Terminal, Estate, Highrise ve Dome haritaları bulunacak. Bu 4 harita da, dediğimiz gibi Call of Duty: Modern Warfare 2 ve Call of Duty: Modern Warfare 3 oyunlarından alınıyor. Yani, yeniden yapılan bir şey değil. Yine Remastered. Bahsettiğimiz bu ek paketin fiyatı ve çıkış tarihi henüz bilinmese de, bizler düşünüyoruz ki, bu ek paket muhtemelen Call of Duty: WWII çıkmadan piyasaya sürülecektir. Çünkü Call of Duty: WWII çıkışı ile birçok oyuncu, bu oyuna yönelecektir.

Tüm bunların haricinde, en iyi PS4 oyunları başlıklı yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Bu sayede, eğlenceli PlayStation 4 oyunları bulabilirsiniz. Tabii bu oyunları 4K ve HDR kalitesinde oynamak istiyorsanız, sizlere en iyi 4K ve HDR oyun televizyonları yazımızı önerebiliriz. Eğer 4K ve HDR meraknız yoksa, en iyi oyun televizyonları yazımız da işinizi görebilir. Son olarak, bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.