Call of Duty: Modern Warfare Remastered, ayrı olarak satılmaya başlayabilir

Call of Duty: Modern Warfare Remastered, ayrı olarak satılmaya başlayabilir

Acaba gerçek olabilir mi?

Call of Duty: Infinite Warfare, Call of Duty: Modern Warfare Remastered ile birlikte satılmıştı ve oyuncular, bu durumdan gerçekten rahatsız olmuştu. Çünkü birçok oyuncu, Call of Duty: Modern Warfare Remastered için satın almıştı Call of Duty: Infinite Warfare oyununu. Fakat görülen o ki, bu durum değişecek. Seriye yeni bir oyunun katılmasına az bir süre kala, bir perakendecinin yeni yaptığı listelemeye göre, 20 Temmuz 2017 tarihinde Call of Duty: Modern Warfare Remastered, ayrı olarak satılmaya başlayacak. Bahsettiğimiz bu listeleme, PC ve Xbox One platformları için görülüyor tabii. Eğer PlayStation 4 listelemesine bakacak olursak, 20 Haziran 2017 tarihini görüyoruz. Bu da, Sony ile Activision arasındaki olağan anlaşmayı işaret ediyor aslında.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Call of Duty: Modern Warfare Remastered, ayrı olarak satılmaya başlayabilir

Eğer tüm bu listelemeler doğruysa, bir kısım oyuncular oldukça mutlu olabilir. Bunun sebebi ise, bu Remastered oyunun, birlikte satıldığı oyundan çok daha eğlenceli olarak görülmesi, oyuncular tarafından tabii. Bir kısım oyuncular da oldukça sinirlenecektir çünkü bu oyuncular, Remastered oyunu oynayabilmek için ana oyunun oldukça özel bir sürümünü satın almak durumda kalmışlardı. Çünkü bu iki oyun, sadece Legacy Edition sürümünde bulunuyordu. Oyuncular, sadece Remastered bir oyunu oynayabilmek için bu durumda, 70-80 dolar arası bir bedel ödemek durumda kaldı. Eğer şimdi, bu oyun ayrı olarak satılacaksa, 60 dolar altında olacaktır.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, Call of Duty: WWII Ön İnceleme yazımıza, Outlast 2 inceleme yazımıza ve Call of Duty WW2 çıkış tarihi, sistem gereksinimleri ve bildiğimiz her şey yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.