Call of Duty: Modern Warfare Remastered, ayrı bir satış ile tekrar karşımıza çıktı

Call of Duty: Modern Warfare Remastered, ayrı bir satış ile tekrar karşımıza çıktı

Ayrıca yeni söylentilere göre, ayrıca satılacak bu oyuna, PlayStation 4 kullanıcıları çok daha erkenden ulaşacak.

Son birkaç aydır, Call of Duty: Modern Warfare Remastered sürekli olarak karşımıza çıkıyor. Orijinal olarak, Call of Duty: Infinite Warfare – Legacy Edition içerisinde satılan bu oyun, birçok oyuncu tarafından olumsuz bir şekilde karşılanmıştı çünkü Call of Duty: Modern Warfare Remastered oldukça başarılı bir yapıttı ama Legacy Edition gibi pahalı bir paket içerisinde satılıyordu. Activison veya geliştirici ekipten resmi bir açıklama gelmedi ama ortaya sürekli olarak çıkan listelemeler ile Call of Duty: Modern Warfare Remastered oyununun ayrı satılacağını sürekli olarak görüyoruz. Zaten bugün de, bu haberimizde, başka bir listelemeden bahsedeceğiz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Call of Duty: Modern Warfare Remastered, ayrı bir satış ile tekrar karşımıza çıktı

Sizlerin de yukarıdaki listelemeden görebileceği gibi, Call of Duty: Modern Warfare Remastered ayrı olarak satılacak ve oyunu ilk olarak PlayStation 4 kullanıcıları deneyebilecek. Oyun, PlayStation 4 için çıktıktan tam 1 ay sonra PC ve Xbox One konsollarına gelecek. Bahsedeceğimiz ilk problem de burada yatıyor: Ek paketlerin veya diğer içeriklerin 1 ay sonra diğer konsollara gelmesine alıştık ama tam bir oyunun öncelikle PlayStation 4 için çıkıyor olması, Sony ile Activision arasındaki partnerliğin gücünü gösteriyor. Bu durum bizleri rahatsız etmedi ama eminiz ki başka oyuncuları rahatsız edecektir.

Bir diğer problem ise oyunun fiyatında. Sizlerin de listelemeden görebileceği gibi, oyun 7776 Yen fiyat etiketi ile satılacak. 7776 Yen, 70 Dolar civarı yapıyor ve Remastered bir oyunun, hem de çıkışından neredeyse 1 sene sonra 70 Dolar bir fiyat etiketi ile satılması, ciddi bir olay. Ayrıca bu, Call of Duty: Infinite Warfare – Legacy Edition alanlara da çok büyük haksızlık olacaktır çünkü oyunun bu sürümü de 70 dolar civarına satılıyordu. Yani oyuncular, Call of Duty: Modern Warfare Remastered için ekstra 10 dolar civarı ödüyordu orijinal olarak.

Son olarak, bu satışın tarihi de 20 Haziran 2017 olarak görünüyor ki bu tarih, önceki listelemelerdeki tarihlere uyuyor. Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, Far Cry 5 çıkış tarihi, sistem gereksinimleri, fiyatı, videoları ve daha fazlası yazımıza, E3 2017 etkinliğinin Türkiye saatleri yazımıza ve son olarak Destiny 2, ilk oyuna ek paket olarak gelmeliydi isimli fikir yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.