Avatar
Yazar: Staff, Editör Yazım tarihi: 09.08.2022

Activision, Call of Duty: Modern Warfare 2 beta sürümünün ilk olarak PlayStation sahiplerine sunulacağını doğruladı. Modern Warfare 2 28 Ekim'de yayınlanacak, ancak beta erişimi bundan bir ay önce mümkün olacak.

Tüm formatlarda tüm oyunculara açık olacak bir Açık Beta olacak ve Modern Warfare 2'yi ön sipariş verenler ekstra bir erken erişim süresi elde edecek. Bununla birlikte, PlayStation sahipleri betaya iki hafta sonu boyunca erişebilecekken, Xbox ve PC sahipleri yalnızca ikinci hafta sonu erişebilecek.

Modern Warfare 2 beta tarihleri

PlayStation

Erken Erişim - 16-17 Eylül
Açık Beta - 18-20 Eylül
Açık Beta - 22-23 Eylül
Açık Beta - 24-26 Eylül

Xbox ve PC

Erken Erişim - 22-23 Eylül
Açık Beta - 24-26 Eylül

İlk beta hafta sonu (16-20 Eylül) PlayStation 4 ve PlayStation 5'e özel olacakken, ikinci hafta sonu (22-26 Eylül) tüm oyunculara açık olacak. Çapraz oyun ikinci hafta sonu boyunca aktif olacak, yani PlayStation, Xbox ve PC oyuncuları hangi platformu kullandıklarına bakılmaksızın birbirleriyle oynayabilecekler.

Activision'a göre beta, "Core 6v6 deneyiminin ötesine geçen sağlam bir çok oyunculu deneyim" sunacak ve çeşitli haritalar ve modlar sunacak. Oyuncular betayı oynayarak, Modern Warfare II oyununun çıkışında ana oyunda kullanılabilecek bir dizi oyun içi ödül kazanacak.

Beta hakkında daha fazla ayrıntı 15 Eylül'de gerçekleştirilecek ve Modern Warfare II, Warzone ve Warzone'un mobil versiyonu hakkında yeni bilgilerin verileceği özel bir yayın olan Call of Duty: Next'te açıklanacak.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.