Black Desert Online mobil cihazlar için geliyor

Black Desert Online mobil cihazlar için geliyor

Mobil platformda çıkacak oyun, beklenilenden çok daha güzel gözüküyor.

Black Desert Online severleri için güzel bir haberimiz var: Black Desert Online mobil cihazlar için geliyor. Oyunun geliştiricisi Pearl Abyss, mobil platformda çıkacak Black Desert Online için ilk kısa tanıtım videosunu yayımlandı. Normalde mobil platformunda çıkacak bir oyunun grafik olarak şahane olmasını beklemeyiz. Ne de olsa oyunları PlayStation 4 veya bilgisayarlar gibi güçlü işletim sistemlerine, en yeni ekran kartlarına ya da büyük ekranlara sahip platformlarda oynamaya alışmışızdır. Fakat mobil platformunda çıkacak yeni Black Desert Online oyununda işler biraz farklı. Kısa tanıtım videosunda gördüğümüz kadarıyla Pearl Abyss çok güzel bir iş çıkarmış. Oyunun grafikleri beklenilen seviyenin üstünde.

Mobil için Black Desert Online için ilk kısa tanıtım videosu geldi

Şimdilik oyun hakkında elle tutulur pek bir bilgi yok. Her zamanki alıştığımız MMORPG tarzı bir oyun olacağını, PvP kuşatmaları ile bölüm sonu canavarları olacağını biliyoruz. Ne yazık ki henüz belli bir çıkış tarihi de bizlerle paylaşılmadı. Bunların yerine oyunun dağıtımcısı Kakao Games, bilgisayar versiyonu için gelecek yeniliklerin müjdesini verdi. Fakat Black Desert Online oyununun diğer platformlara yayılması, sadece mobil platformu ile kalmayacak. Ayrıca gelecekte oyunu, PlayStation 4 ile Xbox One üzerinden de oynamamız mümkün olacak. Eğer siz de mobil platformuna gelecek Black Desert Online’ı merak ediyorsanız, haberimizin en altında kısa tanıtım videosunu sizlerle paylaştık. 30 saniyecik olsa da keyifle izleyeceğinizi tahmin ediyoruz.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. Eğer konsol oyunlarından uzakta, PC üzerinde oyun oynuyorsanız, PlayerUnknown’s Battlegrounds ipuçları, en güçlü silahları ve daha fazlası yazımız sizleri bekliyor. Eğer oynayacak oyununuz bulunmuyorsa da, Humble Monthly Bundle yepyeni fırsatları ile oyuncuları bekliyor yazımıza göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın