Menü
https://leadergamer.com.tr/sony-xperia-xz-premium-turkiyede/
Minecraft: Story Mode - Season 2 8 Haziran 2017 10:48

Minecraft: Story Mode – Season 2 resmi olarak duyuruldu

Daha önce söylentilerini duyduğumuz Minecraft: Story Mode – Season 2, şimdi resmi olarak duyuruldu.


Telltale Games, The Walking Dead serileri ardından, ilk defa başka bir serisi için 2. sezon çıkartmaya hazırlanıyor. Bu serinin adı ise Minecraft: Story Mode. Bu serinin ilk sezonu, toplamda 8 bölümlük bir oyun olarak piyasaya çıkmıştı. Minecraft Story Mode – Season 2 ise 11 Temmuz 2017 tarihinde mobil platformlar, PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için piyasada olacak. Yapılan açıklamalara göre, ilk sezona karşılık, oyunun ikinci sezonunda sadece 5 bölüm olacak. Belki ilk sezonda olduğu gibi, sonradan 3 bölüm de eklenebilir. Bu konuda resmi bir açıklama henüz bulunmuyor.

Minecraft Story Mode - Season 2

Minecraft: Story Mode – Season 2 ile Jesse’nin hikayesi devam edecek. Mojang ve Minecraft topluluğunun da bu geliştirilme sürecine katıldığı oyun, ilk sezonda vermiş olduğunuz kararları da unutmayacak. Yani, eğer oyunun ilk sezonunu oynadıysanız, ikinci sezonu oynarken, ilk sezonda verdiğiniz kararlar, ikinci sezonu etkileyecek. Fakat henüz ilk sezonu oynamadıysanız, dert etmeyin çünkü ilk sezonu oynamamış olan oyuncular, hiçbir problem yaşamayacak ikinci sezonu oynarken. Bizler, yine de ilk sezonu mutlaka oynamanızı öneriyoruz. Boş geçilecek bir oyun değildi sanki.

Minecraft Story Mode – Season 2 ile karşımıza çıkacak senaryo da oldukça ilginç. Jesse ve arkadaşları, Wither Storm faciası ardından şöhretin tadını çıkartıyor. Fakat her şey, tahmin edildiği kadar basit olmuyor ve işler karışıyor. Jesse, artık daha az zaman ve daha çok sorumluluk ile hayatına devam ediyor. Bu yüzden de eski arkadaşlıkların bağı kopmaya başlıyor. Ta ki, Jesse’nin eli, bir cismin içine sıkışana kadar. Bu cisim, su altında kalmış, gizemli bir yapıta ait. Bu noktadan yola çıkan senaryoda, hem eski arkadaşlarımızı tekrar görüyoruz, hem de yeni dostluklara yelken açıyoruz.

Eğer Minecraft topluluğu ile yakından ilgiliyseniz, bu sezonu oynarken çok tanıdık seslerle karşılaşacaksınız. Çünkü ikinci sezonun içerisinde Patton Oswalt, Catherine Taber, Ashley Johnson, Scott Porter, Stampy Cat, stacyplays gibi birçok popüler isim olacak. Minecraft Story Mode – Season 2 ise 11 Temmuz 2017 tarihinde mobil platformlar, PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için piyasada olacak.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, Far Cry 5 çıkış tarihi, sistem gereksinimleri, fiyatı, videoları ve daha fazlası yazımıza, E3 2017 etkinliğinin Türkiye saatleri yazımıza ve son olarak Need for Speed Payback çıkış tarihi, sistem gereksinimleri ve dahası isimli yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

Kaan GEZER Editör